Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van, aki már befűt esténként?

Van, aki már befűt esténként?

Figyelt kérdés

Mi már igen,20 fok körül volt bent,párom ma már bekapcsolta.

Valamelyik este is fűtöttünk,de csak kb 1 órát,mert fagytunk meg.Nem korai még?


2012. szept. 21. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi a másodikon lakunk,jól szigetelt téglalakás,24 fok volt még éjjel,nem fűtünk,remélem a hónapban még nem kell.


Kollégámék viszont 2 napja fűtenek rendesen,és esténként fürdetéshez is,2 hetes a picibabájuk,rá muszáj.

2012. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk még 24 fok van fűtés nélkül is, de a távfűtést már bekapcsolták a múlt héten. Éjjel mindig rákapcsolnak, napközben csak néha délelőtt.


Nekünk egyedi mérőórás, így szerencsére le tudjuk csavarni, mert elég meleg van bent, egyáltalán nincs még szükségünk fűtésre. Viszont 19-20 fokba már én is felcsavarnám. :)

2012. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk, családi házban 20-21 fok van, de nem vagyunk fázósak.

Jövő héten úgyis megint 30 fokok lesznek.

2012. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
nálunk is hideg van már esténként és hajnalban de még nem fűtünk be mert durva lenne már szeptemberben gázszámlát fizetni.
2012. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekünk kazán van,nem is megy sokáig,bekapcsol,pár perc múlva ki is kapcsol.

Legfelül lakunk,szigetelve a plafon van,a nap talán 11-ig süt be,akkor még ereje sincs..

2012. szept. 21. 15:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Én bepöccentem a hősugárzót esténként, főleg mivel gyakran kihajolok az ablakon hogy megetessem a nikotin manókat :D szóval földszinti sarokszoba, két irányból kapja istenigazából a hideget egy szeles éjjelen, de a hősugárzó megoldja a gondot.
2012. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

20 foknál több még télen sincs nálunk. Pazarlás ilyenkor befűteni. Akinek sok a pénze, az megteheti.

Ha fázol,akkor öltözz melegebben. Nem kell a lakásban egyszál pólóban lenni.

2012. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább melegebben öltözök, úgy pont jó.Korai szerintem.Most a napokban mostam, szigeteltem az ablakokat,így érezhetően jobb idebent, nem húz be a szél, hideg annyira.
2012. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, még csak öltözködünk és takratódzunk
2012. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!