Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fennakadt redőny!? SOS

Fennakadt redőny!? SOS

Figyelt kérdés
Tegnap este véletlen túlhúztam a redőnyt, és gondolom fennakadt, túlhúztam!! Mit csináljak, hogy lejöjjön? Egy nagy redőnyre kell gondolni, ajtó előtt van, szürke műanyag.

2020. márc. 31. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Van a redőny alján 1 vagy 2 pöcök ami pont ezt akadályozza meg.

Na azokat sikerült behúzni a redőnytokba. Vagy visszaügyeskedded, óvatosan kifeszegeted, vagy szétszeded az egész tokot és úgy engeded vissza

2020. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezen szerintem nem volt pöcök, pont azt beszéltük, hogy ez nagyon régi, azt mondják a velem egy háztartásban élők is, 15 éves redőnyről beszélünk. De akkor megpróbálom, és köszönöm hogy segítettél!
2020. márc. 31. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 40 éves és van rajta.... mindegyiken van, hiszen ha túlhúzod ez van, hogy nem tudod visszaengedni.

az is lehet, hogy letört, vagy eldeformálódott, vagy csak túl rövid és könnyen átugrik.

2020. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15 éves az nem régi, 115 éves, na az régi!:) Nálam az szakadt le 1,5 éve.
2020. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fel kell állni egy létrára és kézzel le lehet húzni (ha közben a gurtni is engedi, tehát lehet, hogy kétemberes a dolog). Mindenesetre, ha lent van, akkor érdemes WD40 sprayvel befújni, hogy ne akadjanak az elkopott, már súrlódó műanyag lécek egymáson és a vezetősínben.
2020. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket, meg fogjuk próbálni a mai nap folyamán..:)
2020. márc. 31. 12:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült minden, köszönöm!
2020. márc. 31. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!