Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kiborít a szomszédom! Folyamat...

Kiborít a szomszédom! Folyamatosan teherautókat szerel. Hova fordulhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom banális problémának tűnik de kikészít a szomszédom. Lakó pihenőövezetben lakunk. A szomszéd pasinak aki kb 60 éves fuvarozó kftje van és az utóbbi egy évben az összes teherautóját idehozatja és szereli az út szélén az udvarban, mindenhol. Nem csak hétvégén hanem hétköznap is. Ezek nagy teherautók nem kicsik. Beállnak a kapuba és hiába szoltunk már neki le.arja. Átlagosan 4 teherautó áll az utcán és az udvarában. Nekünk a házunk bejárati ajtaja és a kerítés között kb 3 méter van és behallatszódik a flexelés stb. A kertbe nem lehet kimenni mert mindenféle szedett vedett ember van nála állandóan és pufogtatja a kocsikat

Már egy éve ez van és nem változik. Szóltunk többször. Kérdések hova érdemes fordulni? Lakó és pihenőövezetről van szó. ( most a kijárási korlátozáskor is itt vannak a sufnyi szerelők). Nem tudom mennyire legális ez.de nonszensz hogy egy ember miatt van ez.



2020. ápr. 4. 11:55
1 2
 1/13 anonim válasza:

Rendőrség-csendháborítás

vagy önkormányzat

2020. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ez a bejelentett telephelye? Akkor erre engedélyt kellett kapjon. Egyébként szerintem a területileg illetékes jegyzőhöz fordulhatsz.
2020. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Székhelye ez a cím telephelyet nem találok a cégkivonatban. És a telephely feljogositja az állandó szerelésre pl az utcán? Meg a másik ajtajától 4 méterre?
2020. ápr. 4. 12:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de sajnos nem tudsz mit tenni. Telephely engedély köteles listát megtalálod a neten, ha nincs rajta a teherautószerelés akkor feljelentheted.
2020. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzőnél a zajt, nav-nál a feketézést jelentheted.
2020. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A cégkivonatban semmilyen szerelés nincs benne a tevékenységek között. Eszerint hol kitől kérhetném hogy hagyja abba?
2020. ápr. 4. 13:57
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
költözöl vagy kezded a háborút mert az efféle barmok már csak ilyenek nekik mindent szabad . jegyző , rendőrség de eddig vagy nem jelentette fel senki vagy jó farkakat szopizik az a csoda vállalkozó
2020. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha az a bejelentett telephelye akkor bukta. Ha jól értem, a saját autóit javítja, szóval nem hinném, hogy ezen bármi fogás lenne hatóságilag. Az esetleges feketemunkán esetleg.

Max a mérhető zaj szintjén és a zajkeltés időpontján lehet agonizálni szerintem

2020. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A vicc hogy nem a saját autói hanem egy másik vállakozóé aki állítólag tartozik neki pénzzel. Ezt mondta. Neki csak egy kocsija van amit fuvarra használ. Kisvállalkozó. És soha nem egyedül csinálja hanem egy másik pasi hozza a kocsijait. Előtte nem volt ilyen

2 éve csinálja ezt

2020. ápr. 5. 08:40
 10/13 anonim válasza:

De bejelentett telephely ami feljogosítja a munkára vagy nem ?

Mert ha nem akkor egyértelmű.

De pedig igen akkor is valamilyen úton módon lehet csökkentetni vele zajongást.

Nincs lehetetlen...

2020. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!