Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet azzal csinálni ha...

Mit lehet azzal csinálni ha panellakásnál az alattam lévő az ablakon kihajolva cigizik így pedig a nyitott ablakomon keresztül árad be hozzám a cigifüst?

Figyelt kérdés
Már beszéltem erről vele de nem változott semmi.
2020. ápr. 4. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Becsukod az ablakot.
2020. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
A békés megoldás nem segített, így ha nem akarod az első tanácsát megfogadni, akkor kezdj port törölgetni és rázd ki a rongyot az ablakon.
2020. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
A társasházban dohányzó helyiséget kijelölni.
2020. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Vödör hideg víz. Vagy fújjál be hozzá poroltót.
2020. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1, a válaszod nélkül elvesztem volna mert annyira életképtelen vagyok, hogy hiába zavar a füst nem jut eszembe az ablakot becsukni.

Persze, hogy becsukom amint megérzem. A gondom az, mire megérzem és becsukom már rendesen jutott be a lakásba abból a undorító büdös füstből. Mondjuk azt sose fogom megérte, hogyan elehet annyira igénytelen egy ember saját magára, hogy dohányozzon.


#3 Panelban nem igazán lehet erre kijelölni helyet.


#2, #4 Gondolkoztam már ezeken is de hátha van egy kevésbé drasztikus megoldás. Ezért is kérdeztem hátha van erre valakinek egy bevált megoldása.

2020. ápr. 4. 21:02
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos evvel nem igazán lehet mit kezdeni. Nem tiltja a törvény, hogy cigizzen bárki is az ablakában vagy az erkélyen. Pedig lehet tényleg jobb lenne. És nem csak azért, mert ez zavarhatja a másik lakót, hanem baleset és tűzveszélyes is. Errefelé sűrűn előfordul, hogy kidobálják az égő csikket. Szóval ha vki ilyen bunkó paraszt, addig nincs erre megoldás.
2020. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Miattad nem fog leszokni a dohányzásról, nem büntethető, úgyhogy tényleg csak annyit tehetsz, hogy becsukod az ablakot, amikor megérzed a cigifüstöt.

Egyébként ez mindenhol így van, más társasházakban is bejön a cigifüst ablakon, erkélyről, lichthofon és más szellőzőkön keresztül, ugyanúgy, mint a kajaszag és egyebek.

2020. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#7 Nem tudok azzal mit csinálni ha a problémáknak és a véleményemmel akaratomon kívül provokálják.


#9 Kerestem visszamenőleg de nem találtam ilyen kérdést, köszi. Bár ahogy végig olvastam ott sem tudtak megoldást kitalálni.

2020. ápr. 5. 10:54
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha a szep szo nem segít, akkor szemet szemért...

virágot locsolnek ugy hogy véletlen oda csopogjon a víz

Kiraznam a szőnyeget (persze ha a többi szomszéd ablaka csukva)

Magassarkuban járnék (nincs, de vennék😆)

2020. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!