Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten egy személyes,...

Budapesten egy személyes, kisebb, olcsóbb lakást hol találhatok?

Figyelt kérdés

Elköltöznék mostani lakó helyemről, még pedig Budapestre illetve közelébe(munkahely szempontjából). Szimplán egy érettségivel, 19 évesen szeretnék önálló lenni. Nincs sok pénze szüleimnek, és Párommal úgy döntöttünk (állandóan már 2,5 éve van munkája, msot 21), hogy összeköltözünk, segítünk egymásnak amiben tudunk. Olyan lakást szeretnék ami viszonylag olcsó, kicsi, az hogy hányadik emelet az nem számít. Másokkal együtt nem szeretnék lakni, macerásnak tartom és elég, ha Párom elvisel :)

Ha bármiben tudtok segíteni, tanácsot adni, szívesen meghallgatom!

A többit megoldom, és tudom mit szeretnék, engem csak ez a része érdekel :) Köszönöm előre is!


2010. júl. 27. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

venni akarsz lakást vagy bérelni?

mennyi pénzetek van?

2010. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Albérletbe mennénk. Egy kisebbe. Havonta fizetnénk, de nem vagyok benne jártas ezért kérdezősködöm!

Én most keresek munkát, mindegy milyet, de kapjak pénzt :)

Ő 150-170 ezer ft körül keres. Tehát nem tudom megmondani én mennyit fogok. Remélhetőleg eleget :)

2010. júl. 27. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb havi 50től indulnak az albik.70 körül már teljesen normalis helyen kaptok. Általában két hónapot kell letenni, és az első hónapot fizetni.


Írjatok mindeképpen bérleti szerződést, és javaslom, hogy az órákat is irassátok át a nevetekre, így nem lesz vita a főbérlővel.


ha van egy kis gyüjtött pénzetek 3M körül be tudok szállni egy önkormányzati lakásba, az elég macera, de örökbérlet, és kb havi 20 örül megáll a bérleti díj is.


mi érdekel még?

2010. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kizárólag albérlet, és tényleg a havi fizetős, mert nincs félre tett pénzem. Páromnak lehet, hogy van egy kevés, de most akar autót venni. Ideiglenesen laknánk ott, amíg teljesen összeszedem magam anyagilag addig gyűjtöm a pénzt. Tehát a legkisebb lakás, legolcsóbban, legjobb csatlakozással, ami inkább Érdhez van közel.

Most nézelődöm, de semmi olcsó nincs. Ezekszerint egy kertes ház jobban megéri, vagy egy saját lakás, mint a bérelt(?)..

2010. júl. 27. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes első körben kiválasztani a környéket, pl Érdhez jó kelenföld, vagy tétény. ha megvan a környék érdemes sétálni mert mindig van kiragaszva albérlet a boltoknál. Az Ilyen általában olcsóbb.
2010. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 yuda ***** válasza:

Csak gondolati szinten: ha a párod esetleg nem venne autót,hanem kezdő tőkének felhasználni hitelhez és venni egy 5.mill. -s egyszobás lakást,aminek hitelösszege alatta lenne az albérleti díjatoknak:)

Gondolkodj el ezen!

2010. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!