Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakas tamogatasi kerelem?

Lakas tamogatasi kerelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olvasgattam a temaban volt ami vilagos volt de volt ami kicsit homalyos volt szamomra.


Vannak most lakasra igenyelheto tamogatasok? Ha igen mik? A Csokon kivul.

Orokoltem egy belvarosi lakast,(kb70nm) de rossz allapotban van ezt szeretnem felujitani es sajat celra felhasznalni.(hogy lakjak benne). Viszont nem rendelkezem sem megtakaritassal se munkahellyel bejelentett munkanelkuli vagyok a kormanyanlakban.

Fiatal is vagyok 22 eves.


Koszi a segito valaszokat!


2020. ápr. 22. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Proli leszek de: ingyen lakás mellék még ingyen támogatás is kellene?


Végzettséged ismeretének hiányában, segédmunkás mindig kell. Érdemes lenne előbb kicsit melózni és gyűjteni rá, aztán úgy újítgatni. Lakáson amúgy mi lehet rossz állapotban? Az nem egy ház.


Ha konvektoros, akkor úgyse fogod tudni csak súlyos pénzekért gázközpontira cseréltetni, más meg mi lehet rossz benne? Kifesteni ki tudsz, kezdetnek a padlószőnyeg is megteszi, egy-két bútort tudsz bele venni, mivel egyedül vagy és gondolom nem a séfek séfe akarsz lenni, ezért milliós konyhabútor sem kell.


Fürdőszoba meg olyan-amilyen, ha van melegvíz, akkor nincs veszve minden, tisztálkodni lehet.


Ablak csere meg hát ugye, na arra kell gyűjteni. Ha magas a rezsid és áthúz rajta a szél.

2020. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt nem vagy proli, en csak kihasznalom a lehetosegeket ha van :)


Nagy gondom nincs mert maga a felujitasra vannak emberek keresztapam kivitelezokent dolgozik szerencsere :)

Nyilas zarok csereltek parketta van,radiator van, a furdo a mosdo meg a konyha van rossz allapotban amit fel szeretnek ujitani ha erre van esetleg valamifele tamogatas :)

2020. ápr. 24. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!