Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Büdös lefolyó szag van a...

Büdös lefolyó szag van a fürdőszobában, mindig csak estétől reggelig. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szétszedtem a mosdókagyló lefolyóját, ott minden ok. Öntöttem már többször is a mosdóba és a zuhanyzóba is lefolyótisztítót.

Mi lehet a gond?

Mit tudok tenni?

Albérlet a lakás, de a tulaj külföldön van.


2020. ápr. 24. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

A bűzelzáró szifonban víznek kell lennie, ez zárja el a szagokat. Lehet, hogy a lefolyóban keletkező vákuum(wc lehúzás stb.) kiszívja a szifonból a vizet, és feljön a szag.

Lefekvés előtt engedj kis vizet a lefolyókba.

2020. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megprobáltam már ezt is.

Nem csak akkor van büdös, ha sokáig nincs víz engedve.

Ha pl este 9kor elmegyek mosdóba, akkor még nincs, de 10kor megyek megint, akkor már büdös van

És egészen reggelig, az első víz engedésig

2020. ápr. 24. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van összefolyó a fürdőszoba kövén, emeld le a tetejéről a rácsot és öntsél bele naponta 1 pohár vizet. A lefolyóban lévő bűzelzáró okozza a csatornaszagot, így lehet megszüntetni.
2020. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az sincs :(
2020. ápr. 24. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik bűz elzáróból elmegy a víz. Mivel zuhanyé a legkisebb, az az esélyes. Amint vízhiány lesz, jön a szag. (vagy nincs benne )
2020. ápr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ezt a bűzelzáróból elmegy a víz dolgot hogy lehet orvosolni?
2020. máj. 1. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!