Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Wish-el kinek milyen tapasztal...

Wish-el kinek milyen tapasztalata van? Mi az amit szabad onnan rendelni, és mi az amit nem?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 13:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Mintha egy kínai piacon vásárolnál. Elektronikai eszközt semmiképp, egyébként ami túl olcsónak tűnik (szállítással együtt) az valószínűleg silány is lesz. Én pl baseball sapit, bringa küllőre fényvisszaverőt, okoskarkötőhöz szilikonpántot, telefontokot, ilyesmiket vettem.
2020. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Bóvlipiac!

Arra számíts, hogy ruhaneműnél sem anyagban (pl. pamut helyett nejlon) sem fazonban nem azt kapod amit a képen látsz. A kidolgozás minőségéről nem is beszélve.


De jártam így karácsonyi díszekkel, tapétával, bizsukkal és egyéb kütyükkel.


Nekem jelenleg 16ezer Ft-om van bent, amit kifizettem árut, de nem kaptam meg. Nem teszik vissza a bankszámlára, csak levásárolhatom.

Én viszont nem akarok velük tovább kapcsolatban lenni, ezért várom ennek a vírusőrületnek a végét és elkezdek intézkedni, mivel a leveleimre nem válaszolnak.

2020. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hasonló volt az én benyomásom is, köszi.
2020. máj. 5. 15:32
 4/22 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nekem mindíg minden pontosan megjött vagy előbb. De csak apróságokat vettem ami olcsó és nem is vár az ember nagy dolgot tőle.
2020. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

Hosszú évek óta tökéletesen meg vagyok elégedve velük, pedig nem kevés dolgot rendeltem már tőlük.

Olcsó és drága dolgokat is.

Talán háromszor volt problémám a küldött árúval, de kértek egy fotót, majd szó nélkül perceken visszautalták a pénzt a bankszámlámra úgy, hogy a reklamált árut sem kellett visszaküldenem.

2020. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

Korrekt cég.

Ha jogosnak ítélik a reklamációt, akkor visszautalják a pénzt.

Írásban kell kiválasztani, hogy a felajánlott két opció közül a levásárlást vagy a visszautalást választja az ember.

Aki bejelöli a levásárlást, az persze hiába várja, hogy visszautalják neki.


(Mivel sok a hülye, ezért minden írásban történik.)

2020. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

#6

Nos, akkor a gyengébbek kedvéért!

NEM REKLAMÁCIÓM volt, mert 2-3ezer Ft-kért nem reklamálgatok és nem fényképezgetek, leírom veszteségnek.

Konkrétan 2 tételt nem kaptam meg, ezek ára az írt 16ezer, amikre 3x kaptam értesítést, hogy "megrendelésed úton van", majd azóta is semmi!

Mindegyik NOVEMBERI megrendelés!!!

Kétségtelen, hogy mindezek már akkor lettek volna aktuálisak, amikor Kínában javában tombolt a járvány, csak itt még nem tudtunk róla, vagy aki igen, az nem vette komolyan.

Semmilyen opciót nem ajánlottak fel, hogy bankszámla vagy jóváírás, egyszerűen úgymond jóváírták, egy üzenet formájában, hogy levásárolhatom.

Nem vagyok hülye, ez történt! De örömmel tölt el, hogy neked nincs rossz tapasztalatod és a minőség is megfelel.

Szerencsés vagy!

2020. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
#7 tényleg nem volt annyi eszed hogy refundot kérj? Én olyan 7-8 dolgot rendeltem, abból két dolog nem jött meg, mindkettőt visszaadták. Fél perces művelet volt, a pénz meg pár nap alatt visszajött...
2020. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

#8

Szűzanyám, mit nem értesz?

Februárban tudtam ezzel foglalkozni, semmilyen más alternatívát nem állítottak, kizárólag a levásárlást!

Azóta 3x írtam nekik, nem is válaszolnak.

És én itt magam részéről befejezem a bizonygatást, mert nem vagyok félkegyelmű, tudom, hogy miről beszéltek, de AKKOR és az ESETEMBEN csak ez volt!

2020. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

Éééééés a fejlemények:

Már nem gond a 16ezrem, mert feltörték a fiókomat és levásárolták.

Valami:

Daynelian Tarion

dneprovskiy 116

kv 20

rostov is don, rostovkaya oblast

russia

344 065

Talán ezért nem kapkodták magukat a leveleimre?

De nem én vagyok az egyetlen:

[link]

2020. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!