Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gazbojler orlangelalvas ellen?

Gazbojler orlangelalvas ellen?

Figyelt kérdés

Hali.

Van egy 16 m3 nagysagu fordoszobam. Vettem egy vadi uj 120 literes hajdu gazbujlert, amin elso furdesnel be is aludt a lang.

Olvasgattam neten ugye a 12m3 megvan, az ajto aljaba es az ajto folott szellozo van beepitve.

Mi miatt aludhat el az orlang? Erdemes lenne meg egy 110es szellozot beepiteni a bojler fole a hazbol kifele?



2020. máj. 8. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Felesleges. Ahol egy őrláng amiatt aludna el, hogy nincs elég oxigén, már te sem élnél. Egyszerű beállításai hiba, kormos lángérzékelő, stb. Hívj szakembert, egyszer legyen normálisan beállítva és kész.
2020. máj. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Két évig küszködtünk hasonló bojler, hasonló problémájával. Háromszor járt kint szakember, egyszer valamilyen alkatrészt is kicserélt, de a hiba - időnként látható ok nélkül lekapcsolt - nem szűnt meg. Nemrég jöttem rá, hogy a gond az őrlánggal van: hiába éri el az érzékelőt, nem eléggé melegíti fel azt. Megkocogtattam az őrláng gázcsövét, erre néhány milliméterrel megnőtt a láng, és máris hiba nélkül dolgozik a bojler.
2020. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

vacsi uj bojler, nem hiszem h a gazerzekelo lenne kormos..

eddig is volt, hogy furdes kozben kialudt, de ha utanna egybol kinyitjuk az ajtot szelloztetni vagy az ablak nyitva van akkor nincs ilyen problema

lehet h van eleg oxigen a levegoben de a bojler a furdo kad felett van es a megnovekedett paratartalam miatt erzekeli h nincs eleg oxigen legalabbis en erre gyanakszom, ezert gondolkodom a plusz szelloztetesben

2020. máj. 8. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!