Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hangos szomszéd ellen?

Hangos szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
Pár tipp jól jönne a szomszéd ellen. Pár hónapja költözött ide, de borzasztó, hogy mindig éjjel zajong. Egész nap kussol, éjszaka meg virgonckodik. Minden nappali tevékenységét éjszaka végzi, plusz hozza ide a szukáit. Már szóltunk neki szépen nem egyszer, sőt, a tulajnak is jeleztük, hogy mindig kitalál valamit, amire éjszaka egyszer tuti felébredsz, ez nekünk zavaró, reggel kelünk, megyünk dolgozni. De azóta semmi változás, és már kezdem unni...
2020. febr. 22. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
"reggel kelünk" Keljetek fel 1/2 orával elöbb és hasznositsátok ezt az idöt valami dübörgö zene hallgatására!!!!
2020. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jó tipp, de ez a fax akkor még ébren van... altalaban utana megy dögleni, amikor nincs itthon senki... dolgozni is hébe hóba jár... lassan minden heten mas lotyót hoz, ezt a peldat latja a gyerek is.
2020. febr. 22. 23:13
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Akkor rakj be egy időzítőt, és élvezheti a zenét, amikor nem vagytok itthon.
2020. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jo otlet, sot nagyon is jo. csak osszevissza jar dolgozni, ki tudja mikor nem lesz otthon akkor felesleges duborogtetni a zenet az ures hazban. a heten pl itthon volt, de ki tudja jovo heten mikor megy.
2020. febr. 22. 23:49
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Fűldugó.
2020. febr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Pontosan ilyen szomszédunk volt. Mi majdnem 1 évig könyörögtünk, ordítottunk vele mert nem lehetett tőle aludni. Rendőr nem jött ki, nem foglalkozott vele, hiába telefonáltunk hajnali 2 órakor. Nem az ő gondjuk, ezt beszéljük meg a lakás tulajával, önkormányzattal stb. 1 év rossz alvás, idegi oszeomlás után mi nélunk betelt a pohár. Egyik nap hajnali 1 órakor férjemmel mindketten bedurrantunk, Én fogtam a sodrófát, hogy átmegyek, szarrá verem, engem bevisznek a fogdába, vagy a kórházba és végre kialszom magam. Átmentünk. Nem is kopogtunk a férjem szó szerint kirúgta az ajtót. Berontottunk, és a csávól ledermedt ( a nője is) Mind a négyen ordítottunk! Nem vertük meg, de a férjem a falhoz nyomta, hogy ha még egy éjszaka fel kell kelnünk miatta, szétverjük a fejét. Majd hazamentünk, és akkor végre kitudtuk aludni magunkat. A srác 2 hét után elköltözött..(nem ő költözött hozzátok? budapesti. Magas barna hajú, középtermetű olyan semmilyen csavó)

Azt meg kell jegyeznem, hogy sem én sem a férjem nem vagyunk erőszakosak, még a legyet sem csapjuk agyon..Végtelen türelmes emberek vagyunk, de akkor bedurrant az agyunk.

2020. febr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6


pontosan ilyenek vagyunk mi is. nyugis, csendes csalad. ugyanazt irtad le ami nalunk van. szepen szoltunk jo parszor. a zenet is basszussal hallgatja, igaz irtam neki most lejjebb vette. meg a szukáival is itt hangoskodik, nyehereszik. csodas peldat mutat. a poen hogy epp a kolleganom van most nala... par napja lattam itt eloszor. rohej.

2020. febr. 23. 00:01
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Ha a kolléganőid szukák, akkor ezek szerint te is szuka vagy.
2020. febr. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Üzenj neki a kolléganődön keresztül, hátha ő jobb hatással van rá.
2020. febr. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

" te is szuka vagy."


nevezhetsz annak, de en nem jarok hetente mashoz, leszarva a gyerekeimet, mikozben azok ejszaka egyedul vannak otthon. de biztos velem van a hiba. akkor bocsanat, legyek szuka.

2020. febr. 23. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!