Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Másnál is tűnnek el bizonyos...

Másnál is tűnnek el bizonyos evőeszközök?

Figyelt kérdés
Nálunk valamilyen paranormális jelenség következtében folyamatosan tűnnek el a kiskanalak, de a villák is időnként.

2020. máj. 19. 01:53
1 2
 11/20 anonim válasza:
85%
Nálunk is a villák tűnnek el, sehol nincsenek, volt néhány belőlük, de fogytak, vettem újakat, és már csak az újak vannak meg.. Nincs becsuszva sehova, én nem értem hova tudnak eltűnni. De örülök, hogy nem csak nálunk van ez, de hogy mi lehet velük..
2020. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kiskanalak lépnek le folyton.
2020. okt. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nàlunk a kis kések fogynak. Pár évente venni kell hatot nyolcat. Persze inkább csak elvándorolnak ide oda majd megpihennek ott hónapokra évekre. De a lényeg a helyèn nincs néha már csak alig egy pár darab. Bsr nem evőezköz de pl a csabarhúzók kalapácsok teljesen nyom nélkül tudnak eltünni. Régen csillag csavarhúzóm egy volt. A minap tíz csavarhúzó került a kezembe m8nd csillagos volt. A simából egy se került elő pedig lenni kellene. Mentem vettem hármat meg akkor már két kalapàcsot is.
2020. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Akinél a kiskanál tűnik el, annak biztos, hogy a joghurtos dobozzal kerül a kukába.. nekem a gyerekek néha, kidobják, mert "sürgős dolguk van" és nem figyelnek..

nekem még csak kiskanál veszett el..és egyszer egy zöldséghámozó:) (az én voltam) valószínű..:)

2020. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
57%
Nálunk is eltünnek az evőeszközök! De érdekes, még a kistányérok, és a lapostányérok is eltünögetnek! 😀
2020. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%

Ahol porcelán, üveg, kerámia tűnik el, ott nem vallja be, aki kezében összetörött.

Az evőeszközök lepotyognak a konyhabútor mögé.

Nálunk évtizedek óta semmi sem tűnt, kivéve egy esetet, amikor a feleségem a kukába dobta a pucolókést, de éppen rátalálta.

Nem hiszek az ezoterikus, paranoiás jelenségekben.

2020. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Húha, #16, ehhez azért kell egy jó adag fantázia, hogy egy ilyen kérdésbe valaki ezoteriát képzeljen bele! :D
2020. dec. 18. 20:06
 18/20 anonim ***** válasza:
55%

#17,

igazad van, visszavonom. És nem paranoiás, hanem paranormális, de ez utóbbit már nem akartam kijavítani , miután elküldtem.

2020. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk nem csak villák tűntek el,

hanem kádárkockák is.

2020. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
A kanalakból villantó lesz.
2020. dec. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!