Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért ilyen gyengék mostanság...

Miért ilyen gyengék mostanság a rovarirtó szerek?

Figyelt kérdés
A legtöbb olyan, hogy hiába fújom le vele a legyet, kicsit talán megkábul, de nem nagyon akar megdegleni. Van jó, hatékony rovarirtó, pl. Raid Max vagy Mortein Ultra Fast, de a legtöbbnél a fentebb leírt a helyzet. Régen úgy emlékszem, a Chemotox egyből irtotta a legyeket. Mitől van ez, hogy mostanság nem? Én emlékszem rosszul, netán a legyek lettek immunisabbak a légyirtókkal szemben, vagy a hatóanyaguk változott?
2010. júl. 30. 10:48
 1/4 anonim válasza:
Mi BoiKill-t használunk és nagyon jó szerintem egyetlen ami működik hangya és egyéb más én azt ajánlom:)
2010. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ki fogom próbálni!
2010. júl. 30. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Leginkább azt tudom elképzelni, hogy a hatóanyag tipusa, vagy koncentrációja változhatott, bizonyos előírások miatt. Tényleg jó volt régen a chemotox, de lehet, hogy az emberre is káros volt...
2010. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Többféle hatóanyagot betiltottak azóta.
2012. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!