Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tudom kiszedni a viszos...

Hogy tudom kiszedni a viszos vászonból az elszíneződést?

Figyelt kérdés
Elegem van abból, hogy a család egyszerűen nem hajlandó letörölni az asztalterítőt, miután esznek. Akárhányszor bemegyek a konyhába, hol spenót, hol valami paprikás zsír áll tócsákban az asztalon. Hiába törlöm le, tiszta flekk, és sehogy nem tudom kiszedni, de már majdnem minden második héten veszek egy új terítőt.

2020. máj. 29. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Tanitsd meg a családdal, hogyan kell kulturáltan enni, vagy legalább azt, hogyan kell feltakaritani a retket maguk után. Amig ez hiányzik, addig mindig is foltos lesz a teritőtök.

Esetleg vegyél nekik ilyen evőalátétet, egyenek azon, és akkor nem a teritőt fogják összemaszatolni. Csinálni is tudsz, kivágsz PVC-padlóból két pizzásdoboz méretű darabokat. Bár ez nem annyira dekorativ, de pont ugyanolyan jól szolgál a probléma megoldására.

2020. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy én nem az anyuka vagyok, hanem a lányuk. Szóval nem nagyon értékelnék, ha kioktatnám őket.
2020. máj. 29. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor takarits utanuk, vagy koltozz el, mas opcio nem nagyon van.
2020. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!