Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan működik gyakorlatban a...

Hogyan működik gyakorlatban a "bidé"? Még sosem volt alkalmam kipróbálni, és érdekelne.

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sem használtam, szerintem gusztustalan dolog.

Asszem úgy, hogy föléguggolsz, aztán csapatod a segged vízzel, közben meg kézzel lemosod a szart.

Elég gusztustalan (ha igazam van)

2010. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem,nincs igazad.

Törlés utáni használatra való.Higiénikusabb és ugye te is sokkal frissebbnek érzed magad,ha tudod,hogy lemostad a kis megbújó kulamaradványokat? :P

2010. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lényegében ugyanaz.
2010. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A víz felspriccel, törlőkendővel megtörlöd magad.

Nekem kicsit kellemetlen hogy a víz felspriccel, inkább nedves toalettpapírt használok.

2010. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
WC-zés (és természetesen törlés) után ráülsz és megmosod a feneked. Érdemes ellenőrizni a víz hőmérsékletét, ha nem akarod leforrázni magad az ülepeden.:D Utána meg törölközővel szárazra törlöd magad.
2010. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!