Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A bidé használata hogyan...

A bidé használata hogyan történik?

Figyelt kérdés
Úgy kell ráülni, mint a wc-re, vagy fordítva? Ráülni, vagy fölé guggolni? Miért nincs rajta ülőke, mint a wc-n? Használat után törölköző, papír vagy mi? Ha törölköző akkor a családban mindenkinek másik?
2011. aug. 7. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A google a barátunk:


[link]

2011. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
noknek maszturbalasra is kivaloan alkalmas. en pl. 18 eves koromban a bide hasznalatakor jutotta el es ismertem meg az orgazmust. veletlenul,nem szandekosan,csak mikor erztem azt a kulonos erzest ,folytattam es be is fejeztem! mit ne mondjak! volt am meglepi.
2011. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó kérdés! Én se tudom, hogy kell használni, nem is használtam még soha. Pedig több ismerősömnek is van ilyenje.
2011. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

inkább a zuhanyzást ajánlom.

szappannal.

2011. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Előző, te minden wc-zés után lezuhanyozol szappannal? Jó sok lehet a vízszámlátok.
2011. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

ha tehetem, igen, természetesen, azt hittem ez másnál is alap...

ilyenkor csak a hátsó fertályamat mosom meg.

nem gondolom, hogy ez nagyon megemelné a vízszámlát, de ha igen, hát, kit érdekel?

emiatt nem fogok felhagyni ezzel a szokással.

2011. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
kedves utolso! a bide az pont az alsofertaly zuhanyozasara valo es olyan szappant hasznalsz milyet csak akarsz. nem kell minden wc hasznalat utan a tus ala ugrani. nem olvastad a linket? egyebkent akinek nincs, a bebi popsi torlo kendo is jol tisztit. imadom az ilyen manias ,minden alpbol jon tipusu otthon unatkozo elkenyeztetett tyukokat! mar megbocsass!!
2011. aug. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

akár úgy, akár fordítva. ülhetsz is, guggolhatsz is. azért nincs, mert csupa víz nenne, és útban is van.(lenne)használat után törölköző... igen, mindenkinek másik


(akasztón, más színű kis törölköző. ha sza.os lesz, akkor mégegyszer mosakodj, és törölköző csere. egyébként a bugyidon kened szét)

2012. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!