Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Júniusban fűteni?

Júniusban fűteni?

Figyelt kérdés
A házban nincs meleg 20 fok alatt van, régi házikó. De június van, nem röhejes nyáron befűteni? Van itt olyan, aki befűt még rajtam kívül?
2020. jún. 3. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én.

Most is megy fűtés.

2020. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rohejes vagy sem, ha fazol akkor futs be. Kit erdekel mit mutat a naptar?
2020. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 mindentudó99 ***** válasza:
82%
Nem a hónaptól a hőfoktól függ.
2020. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én befűtenék, ha tudnék, mert fázom a lakásban, de sajnos központi fűtés van. Ahol saját kazánom volt, ott akár ilyenkor is bekapcsoltam legalább a fürdőben egy órácskára reggel és este. Nincs rosszabb, mint hideg fürdőszobában a nyirkos törölközőben próbálni száradni..:(
2020. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#4

Miért nem veszel egy hőlégfúvós hősugárzót? 4-5 ezerért kapni, nekünk is olyan van a fürdőben.

2020. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Már vettem és használom is, nagyon jól jött ebben a hideg házban. Panel után nem gondoltam volna, hogy valaha szükségem lesz hősugárzóra, pláne május-júniusban.:(
2020. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy nyáron viszont mindig hűvös van a házban. Olvastam erről régebben, hogy télen a hőszigetelés, nyáron a hőt megtartó képesség az előnyös. De valahogy nem fér a fejemben, hogy ezekben a viszonylag enyhébb napokban hogyan lesz jégverem a házból. Gyanítom, hogy a föld felől, mert az mindig jéghideg. Ablakok lettek csak cserélve. Szomszéd háza pl újabb építésű, 2000-es évek eleje. Az nyáron egy szauna mindig, de ilyenkor is kellemes bent az idő, fűtés nélkül.
2020. jún. 3. 23:14
 8/16 anonim ***** válasza:
Számomra is érthetetlen, mert nem ehhez vagyok szokva. Most albérletben lakom, földszintes téglaház és sosem voltam olyan fázós, mint itt. Hiába mutat a hőmérő 21-22 fokot bent, a falak jéghidegek, duplán öltözöm itthonra. És nem hiszem, hogy a hőérzetemmel lenne baj, mert amint kilépek az ajtón az udvarra vagy az utcára, szinte hőség van a bentihez képest, le kell vennem a kardigánt. Nem tudom, nyáron milyen lesz, mert ősszel költöztem ide, lehet, hogy akkor jól fog esni a hűvös lakás, de ezen a tavaszon borzasztó volt.
2020. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha kint jó idő van, esetleg engedhettek be belőle...
2020. jún. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amíg besüt a nap, addig nyitva szokott lenni az ablak, kivéve, ha nagyon fúj a szél. Sok változást így sem érzek.:(
2020. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!