Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sajnos szeretett csendes kis...

Sajnos szeretett csendes kis falunk az elmúlt években elvárosodott. Kibirhatatlan az utcáról bejövő zaj a közlekedés miatt. Milyen gyors megoldások lehetnek ami azért nem milliós tétel?

Figyelt kérdés
Hangvédő fal vagy kerítés stb? Amiket néztem az interneten mint budapest zala környékén nem találtam semmi értelmeset
2020. jún. 24. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Én mióta 3 rétegűre cseréltem a nyílászárókat, csukott ablaknál még azt se hallom meg ha a ház előtt dudál valaki, olyan jól hang szigetel.
2020. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

A hálószoba ablakai merre néznek?

Hányadik emeleten vannak?

Van redőny?

2020. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a sövény és a mellé ültetett fák sok zajt megfognak (tavasztól őszig). Jó minőségű nyílászáró szintén. Régebben a bejárati ajtó előtt (belső oldal) nehéz kárpit függöny volt (télen nagyon húzott az ajtó) rengeteg zajt is megfogott.
2020. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Költözés.
2020. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Minél több növény (bokor, sövény, fa) az út és a lakóház közé.

Mi forgalmas főút mellett lakunk, tele a kert "erdővel", egyáltalán nem zavaró ami behallatszik a házba az útról, jól tompítja a növényzet.

2020. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!