Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire élhető...

Szerintetek mennyire élhető Budapest egy 10-es skálán? Gondolok itt a közlekedésre, zajra, szemétre, koszra, stb.

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát minden attól függ mennyi pénzed van.
2016. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy melyik részéről beszélünk. Óriási különbségek vannak.
2016. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen az egészet értve. Összességében.
2016. nov. 22. 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így megmondani. Én falun nőttem fel szeretek itt a hideg is kiráz ha néha fel kell mennem . Számomra tizes skálán egyes teljesen élhetetlen. Aki meg ott született és szereti annak maga a menyország és a falut tartja élhetetlennek.
2016. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ember- és környékfüggő. Budai zöldövezetben sokkal jobban éreztem magam, mint egy piszkos kis belvárosi utcán. Nehéz átlagolni.

De nekem elég rossz, mivel nem bírom a tömeget és a lakótelepi magas házakat a kilátásban... S mi a 0, mi a 10? Ezt azért nehéz megítélni.

Mondhatom, hogy pl. 4, de ezzel nem tudom, mit lehet kezdeni.

2016. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5
2016. nov. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!