Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Talaltam egy husquarna 545rx...

Talaltam egy husquarna 545rx gyari csomagolasú, tiszta tip top, de elképesztően gyanúsan olcsó, lehet hamisítvány, vagy inkább lopott?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 10:43
 1/8 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy hamisítvány viszont van rá esély hogy lopott. Sok lopott szerszám van forgalomban ugyanis gyakran előfordul, hogy a dolgozókat nem jelentik be majd nem kapják meg a fizetésüket, a dolgozó meg “kifizeti magát” a cég úgyse jelenti fel, mert nagyobb a feketemunkások miatti bírság mint a szerszám értéke. Építkezésen dolgoztam külsősként munkagépen nekem is próbáltak ezt azt eladni. Ettől függetlenül ugyan az mint a boltban nézd meg ha a papírjai, minőség rendben vann akkor nem valószínű hogy hamis. Ezt hogy lopott e így nem lehet eldönteni mivel drágábban is lehetne lopottat árulni. Lehet csak szabadulni akar tőle gyorsan.
2020. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Első vagyok ha netán nem bízol benne írjatok egy adásvételit onnantól kezdve nem a te felelősséged

[link]

2020. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyit tudok biztosan, hogy néhány husquarna láncfűrészt hamisítanak amik a megszólalásig hasonlóak az eredetihez, ezért érdekel, hogy vajon már ebben a típusban is lehet e ilyen gond. 260ezres gépet 50ezerért árulja az illető
2020. jún. 25. 12:22
 4/8 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy miért annyi. Van gyári száma azzal próbálj meg érdeklődni az ügyfélszolgálatnál hatha tudnak segíteni.
2020. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is nagyon gyanús lenne ennyiért
2020. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Halopott és erdeti akkor se adná ilyen olcsón. Feléért esetleg. Ham8s lesz az. Vagy egy idiótá árulja aki nincs tisztában az értékével.
2020. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol lattad? Jofogason? Csak mert sajnos ott eloszeretettel csalnak ezekkel a gepekkel. Gyanura adhat okot, ha csak eloreutalassal vagy valamilyen eloleg fizetesevel engedi megvenni, illetve ha elzarkozik a szemelyes talalkozas elol. Ha van ra lehetoseged, szemelyesen menj a termekert, akarhonnan veszed.
2020. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jófogáson volt igen, ráadásul hibás szöveggel volt fent a hírdetés, szóval nem mindenki találta meg aki le tudja írni hogy husquarna :)

Huskvarna 545rx ként volt hírdetve :) és cserélhető vokt biciGlire... de mostmár mindegy, valaki megvette, nem én voltam.

2020. jún. 30. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!