Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyezeti ventilátor jobb...

Mennyezeti ventilátor jobb mint az álló?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha a hálószobában van akkor valamivel jobb a mennyezeti mert az egész testen mozgatja a levegőt, míg az álló csak azt az oldalt amit ér. De összességében mind a kettő a meleg levegőt mozgatja.
2020. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az ide-oda mozgó toronyventilátor bevált. Bármiféle ventilátornál gond azonban, hogy felkavarja a port és ez szem kötőhártyagyulladást okozhat (alaposabban ill. gyakrabban kell takarítani).
2020. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a sima kis ventillátor a legjobb, este az ablakpárkányba rakva, hogy befújja a szobába a hűvöset.
2020. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kis ventilátorom van nekem is a szobában én szeretem még ha sokan aztmondják mint az 1es hogy a meleg levegőt fújja. Az a lényeg hogy fújjon valamit számomra. Napközben nyitva van az ajtóm bejön a klíma de este nem tudok nyitott ajtónál aludni ezért gondoltam a mennyezetire mert az csak nagyobb felületen fúj mint a kicsi. Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 1. 14:01
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Én is a toronyra szavazok,mégpedig azért,mert hajlamos vagyok az ízületi gyulladásra. A hagyományos lapátostól régebben többször be is robbantam,pedig vagy 3,5~4 méterre volt tőlem.

Mióta torony van,-semmi bajom!


A mennyezetivel egy a baj: a meleg levegő ugye felfelé száll. A szoba alsó,és mennyezet alatti része között 3~4 fok differencia is lehet. Azt a fent lévő melegebb levegőt még ventilátorral lenyomni,-hát,nem tudom...

2020. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó!

Azért ezt gondold át még egyszer...

2020. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
35%

Istenem...

"Csak a meleglevegőt mozgatja"

Mennyi ilyen idióta van még?

2020. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
...és még fel is pontozza a hülyét a többi hülye.
2020. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Na akkor az utolsó két válasz elég hasznos volt. Hozzá szólni nem tud csak le idiótázni mindenkit. Szerintem még ismerik is egymást este meg erre húzgálják egymásnak.
2020. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!