Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mivel tudok egy nád/deszka/fa...

Mivel tudok egy nád/deszka/fa gerenda mennyezetbe lyukat fúrni egy szellőző ventilátor (csőben) számára? Padlás van a túloldalon, oda szellőzne ki. Nem párás levegőt szív el illetve mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Kell hozzá fúrógép ,fa fúró,róka farkú fűrész esetleg .

Körbe fúrogatod az előre kirajzolt lyuk helyét,aztán kivágod

A közel vannak a lyukak fa vésővel is könnyen átszakitod a köztes részeket .Gondolom ebbe megy egy műa,cső is.Nem tudom mennyire vagy ezer mester .

2019. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feljelölt lyuk szèlèn nagy fúróval átfúrod. Aztán dekopírral kőrbevágod. Előtte fel kell mèrni, hogy ne egy gerendát vágj meg.
2019. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen stukaturos mennyezetet a dekopir nem fog átérni.Aztán a nádban ott drót,meg a szegek is .
2019. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3/3-as Miért nem a kérdésre válaszolsz???


Kérdező! Én pl a cső méretét körbe rajzoltam, fa fúró heggyel körbe furkáltam, és róka farkú fűrésszel szépen körbe vágtam. Ráspollyal, finomítottam.Amennyiben van flex csiszolója gyorsabb!

Kissé piszkos unka plána +25°C ban!

2019. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen mindenkinek. Igen, természetesen műanyag légcső darab megy bele aztán szépen visszajavítva az egész stabilan ahogy kell. A gerenda feltárása nekem is eszembe jutott. Golyós ventillátor lesz benne, nem siklócsapágyas, hogy függőlegesen se legyen gond hosszabb távon se. Köszönöm a válaszokat! Aki még írna hozzá köszönettel fogadom.
2019. jún. 12. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!