Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Riasztórendszer kiépítésén...

Riasztórendszer kiépítésén gondolkodom, kétszintes családi házba.Jó lenne, ha felső szinté külön is kezelhető lehetne. Milyen típust ajánlanátok? Mindenképpen szakember kell hozzá vagy egyénileg is megoldható? Kb mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Közös bejárat egy lépcsőházba. Lent 3 szoba, konyha, előszoba, fürdő és a pincéből egy feljárat (kis szellőző ablaka van a pincének).

Fent 3 szoba, konyha, előszoba, fürdő, wc. Két utóbbi tetőablakos, egy szoba erkélyes.

Úgy gondolnám, hogy mobilra riasztana és kamerázna.

Lépcsőházba, lent és fent 3 szoba, konyha, előszoba lenne szerintem mozgásérzékelő. Az előszobákba 1-1 kamera és esetleg kintre is egy.Vagyis 11 mogásérzékelő+2belső+1kinti kamera.


2020. júl. 12. 10:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a Paradox van eddig kiszemelve.
2020. júl. 12. 10:06
 2/5 A kérdező kommentje:
Kihagytam a tűzjelzőt. Csak az nem tudom, hova kell.
2020. júl. 12. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb. 5 ezer Ft havidíjért

kivonuló járőrszolgálatos felügyeletet biztosítanak.


Ez többszörösen komolyabb, mint saját mobilra továbbítani riasztás jelzést.


Minimum 10-15 perc időveszteség, ha én kapok riasztást,

ezt nekem kell kiértékelni,

majd a rendőrséget győzködni, hogy menjenek ki.

2020. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pl.: az Inim kedvezőbb áru, de profi gyártó


[link]

2020. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kamerarendszer külön van a riasztótol, és ha lehet fordulj szakemberhez, mert az esetleg rosszul összecsetkelt kábelek lakástűzhöz és zárlathoz is vezethetnek. Én is ebben a szakirányban gondolkodom egyébként :)
2020. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!