Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Augusztus 20-án lehet füvetnyí...

Augusztus 20-án lehet füvetnyírni falun?

Figyelt kérdés
2020. aug. 20. 10:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
49%

"Csak azért kérdem, mert párom már át kiabált mert mind a négy szomszédunk egyszerre fűkaszált"


Rögtön 4 szomszédot is megpróbált leugatni?!

Bocsi, de akkor csak ti lógtok ki a sorból.

Csak nem egy panelből költöztetek be egy családi házas övezetbe, ahol ti akarjátok megreformálni a dolgos szomszédokat a semmittevésetekkel?!

2020. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
32%

"Ha szólsz bármiért már fenyegetnek, hogy rád gyújtják a házat."


Remélhetőleg beváltják, ha legközelebb is leugatjátok a szomszédokat a szokásos mindennapi életvitelükben.

2020. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
55%

#10 te az a tipikus aluliskolázott emberke lehetsz, aki mindenért az éppen aktuális kormányt hibáztatja.

Én pl. kurvára örülök neki, hogy itt nálunk már betiltották a kertben tüzelést.

Hogy miért?

Mert pont az olyan alacsony IQ-val megáldott emberek miatt mint te, nem lehetett szeptembertől ablakot nyitni december elejéig.

Ugyanis ezek az észlények reggel begyújtották a vizes avart meg a kerti dzsuvát, majd égés helyett 2-3 napig csak a bűzt okádja magából.

Ha lenne némi esze az illetőnek, akkor nem eső után gyújtana alá olajos ronggyal, hanem megvárná még egy kicsit kifújja a szél, aztán 10 perc alatt elégne az egész.

És mikor egy utcában 20-30 ember csinálja ezt, hogy egész héten bűzölögteti a szemetet, azzal nem csak a környezetet szennyezik hanem az emberek egészségét is károsítják.

2020. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Hát már bocsánat ha idegesít. Nem rég költöztünk ide, de eddig úgy volt, hogy átszóltak ha valami hangoskodást csináltak, mi meg ezt tudomásul vettük. Tegnap éjfélkor értünk haza, eléggé bosszantó reggel 7kor arra kelni, hogy füvet vág a szomszéd. Itt az a szokás megfigyeltem, ha elkezdi az egyik, akkor elkezdi a többi is. Vasárnap is ugyanúgy. Igazából bánná a fene ha delelőtt tenné. Másodszor az alváshoz joga van mindenkinek szerintem. Reggel 7től délután háromig nyomták. De akik ennyire nagy szájjal vannak, költözzenek ide. Kivancsi lennek milyen hamar akadnának ki. A fűnyíráson kívűl 1000 dologgal fogják még az őrületbe kergetni. Hókótróval nyáron az eső utan maradt sarat majd kapargatják az aszfalton, este 8kor még flexszelnek, hallgatják az operát , stb. :)
2020. aug. 20. 21:48
 15/29 anonim ***** válasza:
80%

13, csak épp az a vicces része, hogy az ember mi a bánatot kezdjen a sok nyesedékkel miegymással ami nem jó komposztnak.


Én hagyom kiszáradnia azt ha elég összegyűlik csinálok egy kisebb rakást aztán folyamatosan rakom rá ahogy elég. Ha bárki belekötne megmondanám neki, hogy tessék akkor szabadon elviheti, vagy mondja meg hova tegyem.

2020. aug. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
79%

"Csak nem egy panelből költöztetek be egy családi házas övezetbe, ahol ti akarjátok megreformálni a dolgos szomszédokat a semmittevésetekkel?!"


Ugye, hogy eltaláltam, hogy ti -a gyüttmentek- akarjátok megváltoztatni a helyi évtizedes szokásjogot?!


Franciaországban pont a közelmúlban hoztak törvényt a ti fajtátok ellen!!!

2020. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
82%

Miért akar minden hülye a faluból az amerikai filmekben látható kertvárost csinálni?


Akinek ez nem tetszik, menjen városba, kertvárosi, újgazdag részbe. Sokkal drágább, mint egy falu, de nem lesz ilyen probléma.


Képzeljétek, 40-50 éve falun majdnem minden háznál volt tehén. 20-30 éve sok háznál több 10, esetleg 100 hízó is volt.

Mégsem panaszkodtak a szag miatt a szomszédok.


A falu ezzel jár(t).

2020. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
82%
Hát itt nálunk valaki 5:45-kor, 21:00 is kaszált már. Nem szoktunk vele foglalkozni, én is, ha tehetem nem a legnagyobb melegben kezdek neki, sajnos 9-10kor már éget a nap. A falu az egy ilyen történet.
2020. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
46%
Az égetést viszont én is támogatom, hogy betiltották. Falun azért elég nagyok a telkek, hogy komposztálni lehessen, elfér néhány kupac zöld.
2020. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, milyen falusi vagy? Az avar, fú miegymás elrohad, de szólj majd ha az újjnyi faágak is elrohadtak, persze, 10 év alatt lehet.
2020. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!