Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Minden lakás szaga egyedi?...

Minden lakás szaga egyedi? Valakinél olyan kellemes szag van, valahol büdös. Szereted?

Figyelt kérdés
Szereted az idegen lakás szagot? Minden idegen lakás olyan egyedi szagú. Van jobb és rosszabb.
2010. aug. 5. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én csak otthon-illatnak nevezem. tényleg minden lakásnak megvan a maga illata. van, akiét szeretem, van akiét nem.
2010. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Beatrix17 ***** válasza:
Én illóolajjal illatositom a lakást-mert nem annyira környezetszennyező,mint a légfrissitők!Kissé illatmániás vagyok!A ruhásszekrényben illatzselé,illatpárna.Dohányzunk és cicánk is van,mégis mindig jó illat van:)!Nem töményen,csak kellemesen!Mindenki megjegyzi,aki hozzánk jön!De vannak szó szerint büdös lakások is
2010. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Attól is függ, hogy ki mennyi szellőztet.. nálunk ablak mindig nyitva, még a legnagyobb hidegben is reggelente.
2010. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En mar tobb helyen rajottem, hogy a mosopor illatat erzem. Mar szinte minden bevette azt a szagot.
2010. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Beatrix17 ***** válasza:
Mosópor illat:)??Az nem csak mosópor miatt lehet...
2010. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

igen, minden lakásnak külön illata van.

pl a nagyimék házának nagyon jó illata volt. van is róla egy sztorink: nagyimék elköltöztek a szomszéd városba (még nagyon régen) és átment hozzájuk a régi falujukból egy rokoncsajszi. következőket mondta: jaj, XY néni, elvitték a jó kis XY szagot BBB-ről (falu neve) :D nagyim kicsit bepöccent, pedig a lány jó értelemben használta.


a saját lakásom illatát szeretem, és persze teszek is érte, h ne állott szag fogadja a vendégeimet.


anyum pasijának lakás-szagát kifejezetten utálom. olyan öregnéni-lakás szag...

2010. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig jó illat van, öblítő illat. Mondjuk nálunk azért mert 3 pici gyerekem van (ikrek) és mosok mint a mosómedve. :D Abszolút költségkímélő, nem kell légfrissítőre költeni. Amúgy tényleg vannak lakások, ahol büdös van, legalábbis az én orromnak büdös. Szerintem nem jó a nagyon intenzív erős illat sem, de az áporodott szag sem. Szóval nem árt illatosítani, de mértékkel.
2010. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
10%
segítsen valaki hogy lehet kérdést feltenni : annelie97@gmail.com ra várom a válaszokat
2010. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
érdekes, hogy mindegyik olyan egyedi illat/szag
2010. aug. 5. 19:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Beatrix17 ha szereted az illatokat akkor javaslom h hagyd abba a dohányzást és el sem fogod hinni h miket fogsz megérezni.Én is szeretem az illatokat és 20 év után álltam le a dohányzással.... szuper illatokat érzek azóta!!!!Nálunk sem lehetett amúgy érezni h dohányzunk!!!

Ha az ember szellőztet és takarít akkor nincsen gond :))

2010. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!