Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha először jártok valakinél...

Ha először jártok valakinél vendégségben jártok, megnézitek, mennyire tiszta a lakás? Mi az, amit feltétlenül megnéztek, hogy tiszta-e?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 13:10
 1/8 anonim válasza:
100%
a wc-t, ha ki kell mennem, ha eszünk, a tányért, és ha iszunk, a poharat. de én pl. nem szoktam körülnézni, meg ujjat húzogatni bútorokon.
2009. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. ápr. 21. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Éngem sem különösebben érdekel, hogy valaki mennyire pedáns, én sem vagyok az. Mikor vendéget várok, arra figyelek, hogy a wc és fürdő tiszta legyen, és persze az evőeszközös is

Felmosok és porszívózok ha kell, aztán annyi.

2009. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak olyanok akik nagyitóval néznek körül vendégségben. Viszont nem biztos, hogy náluk pedáns rend uralkodik, vagy ha igen, akkor a lakásuk rabszolgái... Én is megtisztelem a vendégeimet a tiszta mellékessel és fürdővel és egy általános takarítással. De ha nem volt időm ajtókat sikálni, hát sorry. Természetesen másnál is ilyen szemmel nézem a dolgokat, de leginkább a társaságra figyelek.
2009. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha belépsz egy lakásba, minden külön ellenőrzés nélkül azonnal látod, hogy az egy rendes, karbantartott lakás, vagy egy koszfészek. Látszik az, hogy hónapok óta nem törölték le a port, vagy 2 napja. A legrendesebb lakásban is előfordulhat, hogy valamin ottmaradt véletlen egy ujjnyomat. Az valóban sarkallatos, hogy az evőeszküz, meg a slózi tiszta e.

Egyébként nálam mindíg rend és tisztaság van, holott 120 nm-en élek , van két 2 macskám, - és nem vagyok a lakásom rabja. Annyi a titok, hogy mindent a helyére teszek, és igykszem szinten tartani a tisztaságot.

Ez lehet, hogy napi 15 perc plusz, viszont megspórolom azt, hogy később 1 teljesa napot kelljen arra szánnom, hogy kivakarjam a koszból a lakást.

2009. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illetlenség ilyen szemmel végignézni a lakást, ha vendégségbe mentek. Én úgy gondolom (lehet, csak naív vagyok) ha vendégeket vár valaki, akkor az alapvető dolgokat tisztán tartja, de nem végez nagytakarítást, suvickolást....
2009. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én sunyisan mindig figyelem...Meg mondom mióta!egyszer aztmondta rokonom szinte mindig hogy "itt aztán nemtalálsz koszt sehol a padlón lehet enni!"Attól kezdve figyeltem nála is meg máshol is a tisztaságot. Nem szabad saját házunkról ilyet mondani mert más házában sokkal hamarabb észrevesszük a piszkot mint a miénkben. Az biztos én mikor hozzánk jönnek figyelem a port hogy nehogy aztmondják, hogy felületes tisztaság de nem alapos. wc, sarkok tisztasága ajtók tisztasága.
2009. jún. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En szegyellem de megfigyelem csendben. viszont nem rosszindulatbol teszem, hanem mert en mindig ugy latom hogy az en h azam nem eleg tiszta es kicsit megkonnyebbulok ha itt ott latok egy kis port vagy nincs fenyesre nyalva mindenhol a lakas;-)))
2016. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!