Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik országrészen a legjobb,...

Melyik országrészen a legjobb, illetve hol a legrosszabb a levegő minősége?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 20:07
 1/6 nemaRendőrség ***** válasza:
88%

Városokban, gyárak mellett rossz, erdő mellett jó.

Ha völgyben van a város akkor különösen rossz, lsd Miskolc. Hiába van itt a Bükk, végtelenül büdösek az autók.

Belvárosban fehér havat még nem láttam.


Illetve az sem mindegy mit tekintesz jónak.

Nekem pl allergia miatt pár lakópark offos. Nem tudok bemenni ha nem gyógyszerezem be magam előtte. Pedig azokon a helyeken viszonylag kevés az autó, és jobb ilyen szempontból a levegő minősége, számomra mégis elviselhetetlen

2020. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Január 11-én ezekre a településekre adtak ki riasztást a rossz levegőminőség miatt: Ajka, Budapest, Debrecen, Dunaújváros, Eger, Győr, Hernádszurdok, Kazincbarcika, Kecskemét, Miskolc, Mosonmagyaróvár, Nyíregyháza, Pécs, Putnok, Sajószentpéter, Sarród, Sopron, Százhalombatta, Szeged, Szentgotthárd, Székesfehérvár, Szolnok, Szombathely, Tököl, Vác, Várpalota és Veszprém.


Forrás:

[link]


Putnok és Sajószentpéter sokszor elhangzik a hírekben, valahogy ott sokszor rossz a levegő, főleg fűtési szezonban.


A legjobb talán Eger....

2020. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a legjobb a levegő a Mátra és a Kékes környezetében és a Bakonyban.
2020. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Alaszkába elég jó, Kínában, főleg a sűrűn lakott részeken, azon belül a fővárosban, szinte élhetetlenül rossz.
2020. okt. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ó, reggel van még, itthon valóban a Mátra környékén a legjobb, és a nagyvárosokban elég rossz.
2020. okt. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Borsodban télen harmadával kevesebb szemetet szed össze a kukásautó. Heti 1000 tonna műanyag megy a tűzre. Szerinted? Rossz belegondolni milyen mérgező lehet a völgyekre telepedő füst.
2020. okt. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!