Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jelen korulmenyek kozott...

Jelen korulmenyek kozott milyen realis eselyeim vannak a ket eves kisgyermekemmel kikoltozni ausztria nyugati tartomanyaba(Innsbruck, illetve a nemet hatarthoz kozel eszak nyugati regio)vagy bayern tartomany , Munchen kozeli regio?

Figyelt kérdés

Kozepfokon beszelek nemetul, parom(kislanyom edasapja is) kint dolgozik nemetorszagban, arufeltolto,nem beszeli a nyelvet semmilyen vegzettsege nincsen es. munchen melletti regioban dolgozik.

En is szeretnek kimenni a gyermekunkkel, bolcsodeben gondolkodom vagy olyan gyermekfelugyelo allason ami kozben ra is tudnek figyelni, ugyanis ped.asszisztenskent tanultam.

Nem fejeztem be a szakmam, illetve erettsegim kompletten nincs meg, nemet , matek, tori errettsegim van.

(Egyik tantargybol kiemelkedoen a legjobb lettem , 45 perc alatt irtam meg es magantanulokent, egy orat sem tartozkodtam bent)

Kompetenciaktol eltekintve ugye a komplett bizonyitvanyom nincs meg hivatalosan.De szakmai tapasztalatom ugye az van tobb szaz ora gyermekfelugyelet is.


2020. aug. 24. 16:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Ausztriaban eltudnek helyezkedni a nagyobb vendeglatoipar miatt ugy hogy a kislanyommal egyutt kapunk egy szallast?vagy semmikepp ne is higyjem ezt?
2020. aug. 24. 16:23
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Magyarul mondva nincs semmilyen végzettséged, a nyelvet kicsit esetleg tudod és elképzelésed sincs semmiröl.

Ilyen alapon nem igazán van esélyed arra, hogy valahol is alkalmazzanak.

A gyereket meg hová akarod tenni, amíg dolgozol?

Mellesleg szállást ugyan elvileg találhatsz, csak havi 400-500 Eurot rá kell szánnod!

2020. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
70%

Amit itt előadtál az egy karrier....

Se vegzettseged,se nyelvtudsod se semmid,meg még egy gyerek is a nyakadon......biztosan kapkodni fognak érted a munkaerő piacon......

Ja és had talaljam ki,hogy a kezdő tőkéd az egész mutatványhoz van vagy 5000forint........

2020. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ausztriaban eltudnek helyezkedni a nagyobb vendeglatoipar miatt ugy hogy a kislanyommal egyutt kapunk egy szallast?"


Ezt nem értem. Elhelyezkedni a nagyobb vendéglátóipar miatt?

2020. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!