Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fundamentàbol lett valakinek...

Fundamentàbol lett valakinek hàza? Nekem tul magas a beugro

Figyelt kérdés

Anno nyitottam egy 4 éves szerzödest.(4 milliot kapnék brlöle kölcsönnel együtt) Amire azt mondjàk felesleges tovabb fizetnem, trkintve hogy 4 milliobol ugy sem lesz ingatlanom soha.

Anno(mikor keveset kerestem) magasabb szerzödest akartam volna kötni de rabeszéltek erre, hogy ezt majd lehet magasabbra modositani de mivel rendszertelenül fizettem inkabb megéri màr ujat nyitni, mint ezt modositgatni.

Igy ez meg lett szüntetve, atutaljàk ami benne van, amit elig beletettem.


Csakhogy egy 10 millios vagy 15 millios megtakaritast csak ugy nyithatok ha beleadok 10%-ot amit el is vesznek. Ez a szamlanyitasi dij csak. Azaz min.100.000 Ft.


Nos tekintve hogy anno is volt nyitasi dijam 40-50 ezer Ft amit buktam, most en eléggé vonakodom 100 ezret kiadni egy hosszabb futamidejü megtakaritasra..



2020. aug. 25. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Önmagában csak ebből a megtakarításból régen se nagyon lehetett venni semmit, max falun. Volt barátnőm csinálta még a 2000-es évek elején, hogy fizetett a saját nevében egy 20 ezres, és mellette mindkét szülő nevében 5-5 ezres megtakarítást, de még akkor is kellett felvenni hitelt rá.
2020. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Újat már nem tudsz kötni amin állami támogatás van, mert 2018-ban megszűnt.
2020. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A kölcsön miatt gondolkodom benne.

Hogy kikerüljek majdan egy banki lakashitelt. Mert a funda kölcsönnek jobbak a kamatai törlesztöi mint bankoknak.


A Funda ujabban kamatbonuszt ad rà, mert megszünt az àllami tamogatás.


Erdekes a 4 éves szerzödesem 2017-es es arra se jàrt àllami tàmogatas.


Csak miutan 4 èves szerzödesem kidrrült hogy rèm felesleges volt kötnöm, gyüjthettem volna a parna alatt is, ezert nem is tudom beleugorjak e 10 millios x evtizedes szerzödesbe

2020. aug. 25. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!