Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Rossmann fotók. Vissza küldik...

Rossmann fotók. Vissza küldik vagy el vesznek a képek ha nem a megadott időpontban megyek értük?

Figyelt kérdés

2 nap után kaptam vissza igazoló emailt hogy kész vannak a képek holnap mehetek értük de én csak kedden tudnék a képekért menni.Akkor még ott lesznek az üzletben a képek?!

(ne haragudjatok hogy ide írtam de nem találtam megfelelő kategóriát!)


2010. aug. 5. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Még ott lesznek. Azt hiszem egy hónapig, de ez biztosan le is van írva a honlapjukon valahol.
2010. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia..Mi is rendeltünk onnan..küldték a levelet. 2 nap múlva felmentünk,nem voltak ott a képek..megkérdeztük a csajt hogy mikor jönnek meg a képek..azt mondta hogy az e-mail után 3-4 nap kb. ma felmentünk és akkor már ott volt.
2010. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. aug. 5. 20:12
 4/5 anonim válasza:

Most van a rossmanban akció h 100 db kép 1999 Ft, letöltöttem a programot,h neten keresztül tudjak rendelni,de nekem nem az akciós árat írja ki!

Le tudná írni vki h kell pontosan rendelni?

Segítségeteket előre is köszönöm!

2010. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

30napig tárolják a boltban,utána visszaküldik

ha 30 nap után mész,akkor plussz költségért megint lehozzák (200forint talán)

2010. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!