Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most akkor van gázszivárgás...

Most akkor van gázszivárgás vagy nincs?

Figyelt kérdés

Panellakásban lakom, és már jó ideje időnként érzek egy kis gázszagot a wc-ben, a gázóra közelében. 3 hónapja már volt egy szerelő aki ki is mutatta a szivárgást, csinált is vele valamit, de nem lett jobb. Ma ismét felhívtam őket, ki is jöttek. Műszerrel mértek is egy kis szivárgást az egyik cső összetételénél, aztán fújtak rá ebből a szivárgás vizsgáló spray-ből. A spray azonban nem mutatott ki semmi, de ami érdekes az az, hogy utána már a műszer sem mutatott semmit. Erre azt mondták hogy nincs semmiféle szivárgás minden rendben, és elmentek...

Most akkor mi van ilyenkor? Van vagy nincs gázszivárgás? Hívjak egy másik szerelőt?



2020. szept. 3. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:

A műszer sokkal érzékenyebb mint amit a szivárgásjelző ki jelez buborékkal.

Hívj szerelőt, és kérd meg, hogy cserélje ki a tömítéseket. Ragaszkodj hozzá.

2020. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne szerelőt hívj, hanem a gázműveket.

Hivatkozz az előző mérésre, mely szerint van szivárgás, majd ők lecserélik a tömítést.

Mivel van plomba, egy szerelő kevés lesz oda.

2020. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy kicsit furcsa hogy miután ráfújta a spray-t, a műszer sem mért semmit. De mindegy, már hívtam egy másik szerelőt, holnap eljön. A gázművesek nem foglalkoznak vele mert az óra után van a hiba, és az őket nem igazán érdekli.
2020. szept. 3. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ideáig azt mondtad hogy a gázóra közelében.

Mindegy, komolytalan a kérdés, mivel a panelban nincs is gázóra...

2020. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy inkább pszichiáter kell oda...
2020. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A gázóra közelében szerintem nem zárja ki hogy utána legyen, és mi az hogy panelban nincs is gázóra? Minden lakónak külön órája van a lakáson belül - a felszálló fővezetékeknél. Ez szerintem a panelházak nagy többségében így van, nem értem mi olyan furcsa ezen.

És lehet hogy pszichiáterre is szükségem van, de a szivárgást ő nem fogja tudni megoldani.

2020. szept. 4. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!