Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 100% pamut törölköző vízálló...

100% pamut törölköző vízálló és az anyaga stabil?

Figyelt kérdés
Arc, test törlése esetén anyaga nem deformálódik, többször használható, jó a nedvszívó képessége és nem ázik teljesen át törlés után?

#olcsó #pamut #törölköző #vízállóság #arctörlés #testtörlés
2020. szept. 16. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért baj ha a törölköző deformálódik. Viselni akarod ruha helyett? És egy törölköző arra való, hogy ő ázzon át, te pedig megszáradj.
2020. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nem egy szar törölközőt akarok venni ami pillanatok alatt elázik és 1 nap ameddig megszárad
2020. szept. 16. 22:36
 3/7 A kérdező kommentje:
És személyeskedés helyett válaszolj aki nem tud a kérdésre válaszolni ne itt személyeskedjen
2020. szept. 16. 22:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nincs válasz ennek is én járok utána mint mindennek drámázzon az aki akar
2020. szept. 16. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Te tisztában vagy egyáltalán azzal, hogy mi az a személyeskedés?

Plusz azért azt ne felejtsd el, hogy mi itt szabadidőnkbe válaszolgatunk, és én nem tudok róla, hogy te fizetnél ezért vagy bármi ilyesmi. Nem értem mit háborogsz.

Én már csak azért sem válaszolok erre a kérdésre, és megkérek mindenkit aki utánam következik, hogy ne is válaszoljon, nem érdemli meg a kedves kérdező.

2020. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenki megnehezít és nekem kell utánajárni mindennek de utánajárok ha valaki csalással szerzi a válaszok után járó pontokat és ennek örül az ő dolga, de jobban teszi ha mihamarabb megtanulja mit hogyan kell tenni és csak akkor örül neki, ha őszinte amit tett.
2020. szept. 19. 10:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Az 1 szakszó miatt érdemel azért néhány pontot ha maximálisan jószívűen és emberségesen nézzük
2020. szept. 19. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!