Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan mossam ki a párnám?

Hogyan mossam ki a párnám?

Figyelt kérdés

Vettem kettőt és olyan furcsa ipari illata (szaga ) van, nekem jó az orrom, és nem tudok aludni ha bizonyos szagokat érzek ( fű, azaz pázsit illat, ecet, mogyorófa virág illat, liszt és fokhagyma meg műanyag ) jah, ilyen bajom van. Szegfűszeg illó olajat használok, de ahhoz túl tömény és az is zavar. Ki kellene mosnom, van jó kis öblítőm, de Anya szerint ne mossam ki mert csomós lesz.


Na meg az is zavar, hogy nem zacskóba árulták külön 50 ft volt a zacsi.


Fun fact eddig pont ezért nem vettem párnát mert tudtam ez lesz inkább 5 évet ( igen annyit ) kibírtam az amúgy csomós párnámmal mert azt moshattam meg kókusz illata volt.


Egyébként nem, nem ez a legnagyobb bajom, elvileg sm betegségem lesz, csak mondom megelőzve a " ha csak ennyi problémám lenne" kommenteket.



2020. szept. 21. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen párna? Mivel van töltve?
2020. szept. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyik toll a másik meg nem tudom.
2020. szept. 21. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
A tollat nehéz tisztítani, annak nézz utána. A másikban ha műanyag tömőanyag van, akkor 30 fokon nyugodtan kimoshatod, esetleg kisebb fordulatszámon centrizd. Ha gyapjú akkor kímélő programon és kímélő mosószerrel mosd
2020. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A poyester töltetű párnákat 60 fokon is ki lehet mosni. Pl ikea.
2020. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi mosógépben szoktuk a tollat mosni, de már talán késő van hozzá, meleg nyárban jó, akkor a napon jól megszárad.

De nem veszi el a szagát (az emberszagot veszi el, nyál, hajzsír, por, ami belegyűlik évek alatt).

Tehát ha nem szereted a tollszagot, akkor nem jó párnát vettél.

2020. szept. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!