Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha nem teszek az étkező...

Ha nem teszek az étkező asztalra teritőt a bútorlapos teteje meg kopik? Véleményeket várok!

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 10:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

ráérsz akkor terítőzni, ha már megkopott.

Mi sem használunk terítőt. Kisebb benyomódások már vannak rajta, de kopás nincs, valami festett bútorlap/OSB szerű anyagból van a lapja.

2020. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem a kopás miatt szokás terítőt tenni az étkezőasztalra, hanem azért, mert kulturáltabb dolog szép abroszról, szép terítékkel enni...

A puszta asztal olyan igénytelen...

2020. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

#2

Miért lenne igénytelen egy szép, természetes anyagú felület? :D

Igazából mióta saját lakásom van, és nincs terítő a konyhaasztalon, azóta nem is feltétlenül értem, hogy mások minek raknak rá. Csak macerásabb lesz tisztán tartani, látványosabban lesz "koszos", és eltakarja a szép fát.


Amúgy nekünk nem kopik. :)

2020. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

#2: ha az asztal ronda, akkor valóban.

De ha van egy szép asztalod miért takarnád el?

2020. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Válasszuk ketté! Napközben, amikor nincs étkezés, akkor persze lehet "meztelenül". De ebéd-vacsora közben még egy kis alátétet se tesztek a tányérok-evőeszközök alá??? :-O :-O
2020. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Néha teszünk alátétet a tányérok alá, de legtöbbször nem.

Tálaláshoz a forró edény alá mindig teszünk vágódeszkát vagy parafa alátétet.

2020. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#5

De, akkor rakunk egy szövet alátétet. Amint végeztünk az evéssel, elrakjuk.

(3.)

2020. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én szeretem a szép abroszokat, így az étkezéshez mindig használok. Többféle étkészletünk van, mindig az alkalomnak megfelelően terítek - az ahhoz illő terítővel-szalvétával.
2020. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Érdemes pedig valamit tenni rá, legalább az edények-tányérok alá, mert a húzkodás mindenképpen felkarcolja a felületet. Még ha nem is látszik, de az érdes felületen jobban tapad a kosz.
2020. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. okt. 9. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!