Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lennnétek nálam egy hétig? En...

Lennnétek nálam egy hétig? Ennétek nálam?

Figyelt kérdés

Kinti benti 5 macska, egy nagy kutya.

Macskak ágyban is alszanak ha szeretnének, felmennek a konyhaasztalra.

Néha a konyhapulton, mikro tetején alszanak.


A kutyának nagyon hullik a szőre, felmegy a kanapéra is.


Cserébe, mindennap porszivozok, portorles előtt is, a bútorokat.

Mindig mindent fertőtlenitek minden egyes nap, konyhát asztalt többször is.


Naponta többször is felmosok domeaztoszba vízbe.


A kutya elég idős, és igen van szaga.. Hiába az illatosító.

Van bent kutyafekhelye,de jobban szereti a kanapét, ami le van takartva estére.


Állandóan mosok, számítógéppel száritok az állatok miatt.


És nyilván mosogatógépek használok.

A macska semmibe sem eszik bele, ha igen azonnal kidobom azt az ételt.

Igyekszem nem elol hagyni.

Mivel kinti bemtiek egeresznek is.


2020. okt. 10. 04:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem költöznék hozzád es nem ennék nálad. Ne haragudj, de ennyire nem vagyok állatbarát.
2020. okt. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendelt pizzát állva. Max.
2020. okt. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Értem köszi.


Rengeteg az elírás, bocsi.

2020. okt. 10. 05:18
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Az ágy nálam tabu, oda csak a párommal fekszem. Írtó zavaró lehet ha az ágyban szex közben megjelennek a macskák nyávogva.
2020. okt. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 mindentudó99 ***** válasza:
54%
Ki van zárva hogy ott egyek. De az is hogy ott töltsek 10 percnél többet. Megérti az ember ha valaki magànyos és nincs udvar de attól még miért kell ennyi àllat . Egy kutya vagy macska nem elég. Büdösek nyàlaznak. Abszolút nem egészséges dolog.
2020. okt. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Szandekos provokalo kerdes, semmi ertelme...

Van aki a cicajaval, kutyajaval alszik es van aki nem. Tartasi korulmenyektol, allat habitusatol es meretetol is fugg.


Az semmikeppen nem egeszseges ha a konyhapultra/mikrora/etkezo asztalra maszik barmilyen allat, de az agyban/kanapen/gazdi mellett alvassal semmi gond ha tiszta, oltott, feregtelenitett, apolt allatrol van szo.


Kertbe ki.aszva csak az tart allatot aki nem csaladtagkent szereti oket, hanem kerti disznek, orzo vedo cellal, esetleg mert a szomszednak is van, neki is kell jelmondattal tart. Ennyi.

2020. okt. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs bajom az állatokkal, de volt szerencsém ilyen helyen kutyaszőrt találni kávéban.
2020. okt. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 mindentudó99 ***** válasza:
77%
#6 Ne írj már hüleségeket. Mert kutya macska kint van kertes háznàl az nem ki b@szva van oda ahogy írod. Attól még szereti az ember.
2020. okt. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A kérdés nem provokacio


Nyilvan nincsenek felengedve a konyhapultra, mikrora, de felmennek.


Szóval akkor így is, hogy ennyit takarítók utánuk, szinte állandóan, nem elfogadható.

2020. okt. 10. 08:22
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
1, tán 2 macskánál még oké, ha folyton hessegetve van aztán néha mégis előfordul, hogy felugrik oda, ahová nem kéne... de 5 macska azért nagyon sok a kutyával és az ágyban alvás is, én biztos zárnám előlük a hálót. Egyébként szeretem őket, de közbe allergiás is vagyok. Vendégségbe elmennék, kajálnék is, ha kínálsz, de nem szívesen aludnék nálad (aludtam már hasonszőrű helyzetben kedves rokonoknál reggelre macskával a fejemen:)).
2020. okt. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!