Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kinél mi az a dolog ami...

Kinél mi az a dolog ami mindig bekerül a bevásárlókocsiba?

Figyelt kérdés

Amikor nagy bevásárlást tartotok mi az, amit mindig betesztek a kosárba?

Egy héten egyszer vásároltok be vagy többször?

Sajnos nem vagyok tudatos vásárló viszont szeretnék erre törekedni mivel nem keresek sokat. Kíváncsi vagyok ki hogy vásárol.

Sokszor van olyan, hogy elmegyek vásárolni, de nem is azt veszem amit kéne.

Oh és a mindennapi kérdés nálunk anyukámmal, hogy: mit főzzünk ma?

Ezt sosem tudjuk előre, ilyenkor van az, hogy néha rendelünk valami ételt viszont ez egyáltalán nem költséghatékony szóval szeretnék erről leszokni.

Szeretek enni. Szokott olyan lenni, hogy feleslegesen vásárolok nasikat (keksz, kis csoki, hasonlók) pedig van otthon főtt étel, de pl. eszek, eltelik x idő és megint éhes vagyok. Kicsit hülyén fog hangozni, de úgymond félek az éhségtől. Van, hogy fáj a gyomrom olyankor. Vagy pl. amikor munkába megyek (délelőttös vagyok most) és felkelek olyan fél 5 után már eszek is, hogy kibírjam 10 óráig mert akkor szoktam enni.

Tehát sokszor feleslegesen eszek, hogy elnyomjam az éhségérzetet pedig csak a szemem kívánja vagy unalomból eszek és van, hogy yt videó nézése közben is.

Érdekelne hogyan vásároltok be. Inkább olyan emberek tanácsaira vagyok kíváncsi aki szintén nem keresi agyonra magát. (én általában 130-150 között, mikor hogy)



2020. nov. 17. 19:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A 100 forintos.
2020. nov. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#11: Az nálatok van? Itt beszüntették, gondolom a vírus miatt, nem kell bele pénz.
2020. nov. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

kenyér, tészta, rizs, tej, sajt, valami hús/hal, zöldség, gyümölcs

és kitalálom bevásárlás előtt hogy miket akarok főzni, és listával megyek

2020. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Két percre lakunk a bolttól, így minden másnap vásárolunk. Általában írok listát, megtervezem mit főzzek, de az akciókat is figyelem és annak alapján is tervezek. Ami mindig a kosárba kerül: valamilyen gyümölcs és zöldségféle (rendszerint alma, banán, répa, krumpli), tej, sajtok, felvágottak. Nagyobb tételben veszek lisztet, cukrot, paradicsomkonervet. Akcióban veszek darált húst és más húsokat, a fagyasztóban sokáig elállnak. Nagyon nagy bevásárlást nem csinálunk, mivel nincs kocsink és hiába közel lakunk, nincs azaz isten hogy 5-6 szatyorral szerencsétlenkedjünk. Az esküvőnk előtt volt csak nagybevásárlás, italok, rágcsák, stb, na akkor kölcsönkértük a bevásrlókocsit és hazatoltuk abban :D
2020. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!