Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A tescos holmik közül neked...

A tescos holmik közül neked mik váltak be?

Figyelt kérdés
nekem az almás folyékonyszappan(99ft majdnem egy liter) meg a fűszerek. egy-két tisztítószer. kajákat nem szivesen veszek,de pl húst mindig ott vásárolok,eddig nem volt vele problémám.
2010. aug. 10. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Ami bevált: Fűszerek (pl. teszkós zöldséggranulátum nagy vmi 300 pénz, a vegeta meg 600)

Tej, tojás, mirelit zöldségek.

Babarucik meglepően jó minőségűek és árban is jók.

2010. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

bacont, sütőpor, vaníliás cukor, édességek, konzervek, arctisztító(csak ebben nincs alumínium és nagyon jó),szappan, a habtejszín, túró, tej, vákuumcsomagolt sütnivaló kolbász(persze a drágább fajták)

szóval sokmindent, ugyanolyan jó, mint némelyik drágább, ugyanazok az összetevőik

úgy mondanám, hogy mindenből a középkategóriát veszem és amiből van teszkós és tudom, hogy jó, abból azt veszem. sokszor nem vagy csak alig olcsóbb másoknál, de összeségében azért jobban megéri azokat venni.

2010. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kenyérsütővel nagyon meg vagyok elégedve. Meg van pár kitűnő olcsó halkonzerv.
2010. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem elsőként a Tesco-s sampon ugrott be

(nagy, zöld és aloe verás), de van túrórudi, tej, popsitörlő, ásványvíz, ezeket mindig ott vesszük.


26/N

2010. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem eddig semmire nem volt panaszom, igaz elég ovatos vagyok! De az akciós DVD-ket is nagyon szivesen vásárolom :)
2010. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tesco-s babarugdalózó és body, 3 db egy csomagban. Pamut, jól mosható, puha, kényelmes, szeretjük. :-)
2010. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
papírtörlő, wc papír, folyékony szappan, májkrém, húsok, tej, túró, és a kedvencem a mogyorós-csokis bevonatos pálcikás jégkrém 99-ért, ami súrolja a magnumot :-)
2010. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A volt pénztáros ! Úgy néz ki,"bevált" !

Igaz,már nem teszkós---terhes !--És a feleségem !

2010. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:D:D
2010. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Akkor gratulálok! és jó egészséget meg minden egyebet! Majd énis körülnézek a pénztárnál, mert nekem is van ott pár kedvencem :))
2010. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!