Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeptemberben felkerülök...

Szeptemberben felkerülök Budapestre, hogy keressek állást?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Először állást keress, pl itt a neten és menj el az interjúkra és ha megvan az állás akkor keress albérletet.

Albérlet szinte minden sarkon van, ezért az állás az első.

2010. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.szerintem is először állást nézzél.Bár én 8 éve úgy jöttem Bp-re,hogy nem volt állásom (nem is néztem),albérletem volt hamarabb.Melót 2 hét alatt találtam.Sok sikert!!!:)
2010. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

felmész szépen a profession.hu-ra, és szétnézel.

legalább 50 helyre küldd el a CV-det, ha azt szeretnéd, hogy legalább 2 helyről visszahívjanak...

ez persze attól is függ, h milyen melót keresel.

2010. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először vegyél 1 expressz álláshirdető ujságot azon a héten keress benne állást ,ott telefonon tudsz egyeztetni ,de a neten ,jelenkezel ,majd esetleg értesítenek vagy keress fejvadász céget ott is van állás attól füg milyet keresel ,üdv Zsóka,
2010. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!