Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A használt konyhabútort van...

A használt konyhabútort van aki megveszi, ha meghirdetem?

Figyelt kérdés

Tudom nyilvan, ez majd akkor derül ki ha meghirdettem, de egyenlőre inkabb tapasztalatokra lennék kivancsi. Ha mondjuk egy jo allapotu, de használt, kb 10-11 éves, közepes nagyságú ikea konyhát meghirdetek beépitett, használható gépekkel+egy hozzá való komódot mondjuk 190-200e ft-ért, szerintetek reális ár lehet?

Érdemes ilyesmivel foglakozni egyáltalán?


2020. nov. 28. 19:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a használt cikk oldalak egyikét, regisztrálj és hirdesd meg.
2020. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vatera, Jófogás.
2020. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Nézz szét ezeken az oldalakon és az árat aszerint lődd be.

Nem tudom milyen gépekről beszélsz és mi a konyhabútor mérete (és állapota) de nagyjából reálisnak lehet az ár.

Mielőtt kiszedeted készíts fényképeket együtt a gépekkel és elemenként írd össze a méreteket, ez majd kell a hirdetéshez.

Ha van valami látható hibája (felázás, karcolás stb) azt be kell írni a Vaterán, de a Jófogáson is így a becsületes.

2020. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 puritan ***** válasza:
46%
Szerintem ez az árfekvés az, amit elég nehéz eladni. Aki már 200 ezret elő tud teremteni, lehet, hogy nem a használtak között fog nézegetni.
2021. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!