Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sokallnátok 350 000 forintot...

Sokallnátok 350 000 forintot egy örökölt ingatlan lomtalanításáért, teljes kiürítéséért?

Figyelt kérdés

Tartozik ebbe alsószint, felsőszint, padlás (kb 9-10 helység), amely tele van kacatokkal, tömörfa bútorokkal, meg úgy általában a “régebbi” élethez szükséges dolgokkal.


Reális az ár, nyugodt szívvel elfogadhatjuk?


A tömörfa bútorokra azt mondták, kereskedelmi szempontokból nem értékes, olyat nem találtak ami “érdekes” lehet.



2021. jan. 8. 19:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

Te ennyit fizetsz, hogy elvigyék?

Vagy ők veszik ennyiért?

2021. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
Elcipelheted te is. Megéri? 😀
2021. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Amit második ír, az a legjobb szempont. Mindig fordítsd meg a szitut, te elvinnéd bárkinek a lomját ennyiért?


Ráadásul nem írod le, mekkora ingatlan, csak ház, vagy udvar, kamrák stb. Benne van. Ezt csak te tudod eldönteni.

2021. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kérj árajánlatot több helyről. Van ahol köbméter alapon végzik az ilyen lomtalanítást, így ismerni kell a mennyiséget, hogy össze tudd hasonlítani.
2021. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy neked megéri-e 2-3 hétig lomolni.

Érdemes több ajánlatot kérni.

2021. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
én a fára keresnék valakit a környéken aki a fűtési szezon közepén nagyon örülne neki, ezzel csökkenteném a költségeket. így látatlanba nem tudom megítélni, hogy sok-e a fent említett összeg. de a hulladéklerakás legális formája nem olcsó, az biztos.
2021. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

Inkább eladnám a régi dolgokat és lenne+ 350 ezer forintom.

A Galéria Savaria oldalon nézd meg, hogy a lakásban lévő régiségek kb mennyiért adhatók el.

2021. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyűg lenne a számomra foglalkozni vele, akkor nyílvan megfizetem azt aki elviszi...


En kiírtam a falu faliújságjára a buszmegallóba, hogy nagypapám cuccai kidobasra kerülnek, ha valaki megnézne mit akarok kidobni, lehet jönni... 2 nap alatt úgy kiürítettek a kecót, hogy valaki meg fel is sepert...

2021. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból tudom, hogy egy ócskásnak (régiség kereskedőnek stb.) ez a legjobb üzlet).
2021. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Mi fizetnénk neki.

Ők azt mondták, kereskedelmi szempontból semmi sem értékes. Utána viszont még kétszer is szétnéztek.

Viszont seprésig ürítenék a házat.

Hajlok a nem és az igen felé is... tanácstalan vagyok.

2021. jan. 8. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!