Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek az egyedül élő...

Szerintetek az egyedül élő huszonévesek többsége albérletben vagy saját ingatlanban lakik?

Figyelt kérdés

Persze gondolom sokan laknak mama hotelben,de inkább az érdekelne mi a trendi a fiataloknál, albérlet vagy saját ingatlan.

(hitel beválalásával)



2020. dec. 5. 07:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem trendi kérdése. Huszonévesek zömében szülőknél laknak. Nem mamahotel, hanem mert nincs annyi pénzük. Akik csúfolódnak, és mamahoteloznak másokat, azok főleg szülőktől kapták a lakást. Miből is tudna venni bárki is saját lakást, pár év munka után? Ha egy garzon is húsz milla.
2020. dec. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Max. azok költöznek hamar albérletbe, akiknél otthon pokoli körülmények vannak, és szó szerint menekülnek otthonról.

Hitel egyedül bevállalni pedig öngyilkosság.

2020. dec. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom,mikor elköltöztem otthonról sajátba 28 voltam(Most 31 vagyok).


9 évi munka után volt önerőm arra felvettem 10 millió forint hitelt 20 évre.

A lakást 16,5 millió forintért vettem ez egy 2 szobás tégla lakás.


Ami igaz az igaz a szülői segítséget én is kaptam felújításra 3 millió forintot a szüleimtől.

2020. dec. 5. 08:19
 4/19 A kérdező kommentje:

Volt egy időszak mikor albérletben is éltem

( azt viszont szemely szerint gyűlöltem)

Alland

2020. dec. 5. 08:23
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Annyi hitelt csak jelzálogra kaphattál, abba pedig nem megy bele minden szülő.
2020. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Aki továbbtanul nappali tagozaton, az nem tud mellette teljes munkaidőben dolgozni, így jó pár év “kiesik”. Ez a “mamahotelezés” meg szánalmas.
2020. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg ugye nem lehet mindenki doktor sem. Egy fizikai dolgozót a 250 nettó megfogja. Abból meg nem vesz soha semmit.
2020. dec. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Én is egyszerű melós vagyok.

9 éve dolgozok ugyanannál a multinál.

Fokozatosan lépkedtem fel a ranglétrán


Jelenleg osztályvezetőkent dolgozok lassan már 4 éve

340.000 forintért, de szeretnék még feljebb lépni mind szakmailag mind anyagilag.

2020. dec. 5. 08:48
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha osztályvezető vagy, akkor már nem vagy egyszerű melós. Az egyszerű ott keres 2-250-et. Tőled levonják a 100 hitelt, és még mindig megmarad a melósok bére, mert annyival többet keresel.
2020. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Értem mit mondasz de igazából megcsinálom a munkaköri feladataimat aztán utána besegítek az eladásba a többi eladónak.

Én mindig egy melósként tekintettem magamra és nincs ezzel semmi baj.

2020. dec. 5. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!