Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » (Aldi) Easy home páramentesítő...

(Aldi) Easy home páramentesítő akinek van, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

[link]


Borzasztóan penészedik nálunk pár helyiség, ez miatt gondoltam.

Páran akik már vettek itt régebben dícsérték, de gondoltam kérek tapasztalatokat itt is


2021. jan. 13. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 éve vettük a miénket az Aldiban.

Nálunk nem volt brutális penész, de a benti ruhaszárításos időszakban, azért a sarkokban elindult napi többszöri átszellőztetés mellett is.

Én őszintén szólva nagyon szeretem. Főleg a ruhaszárító programját használjuk. Ennek az a lényege, hogy nagy teljesítménnyel páramentesít. Korábban nálunk 3-4 nap is kellett a ruhák száradásához és sokszor előfordult, hogy állott szaga lett a frissen mosott ruháknak, pedig fűtünk rendesen. Este, munka után mosok, bekapcsolom a páramentesítőt, másnap reggel kikapcsolom és este már le lehet szedni mindent. Nekem ez így nagyon kényelmes. Ha túl vizesnek ítélem meg reggel, akkor időzíteni lehet, hogy 4 óra múlva kapcsoljon ki, ráindítok még egy ilyet. Olykor átteszem másik szobába egy-egy napra, hogy egy kicsit ott is átforgassa a levegőt.

Én lekopogom, amióta használjuk, egyáltalán nem indul el a penészesedés.

A szüleimnek is van egy 7-8 éves, ők a tetőtérben használják, ami régen a hőhidaknál nagyon penészedett. Náluk állandóan be van állítva arra, hogy 55%-os páratartalmat tartson, így automatikusan kapcsolgatja magát. Penésznek nyoma sincs.

Én csak ajánlani tudom. :)

2021. jan. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1 hónapot bírt, a hétvégén visszük vissza :S
2021. febr. 18. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!