Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Haupa vagy Wiha ?

Haupa vagy Wiha ?

Figyelt kérdés

Szigetelt szerszámok. Árban nem nagy eltérések vannak.

Tartósság szempontjából vélemény?

Fogás kényelmes?



2021. jan. 22. 07:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezek mágnesesek?
2021. jan. 22. 07:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokták külön jelölni, és van fel és lemágnesező kütyü is külön.

Mindkettő jó. Csavarhúzó fogásnál a lényeg, hogy a tenyérnben lévő rész, ne legyen túl vékony, és elöl kissé csipkés/bordás a jó tekerés miatt. Mindkét márkával elégedett vagyok.

2021. jan. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogás az "sajátérzés", tök mindegy, hogy más mit gondol...
2021. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő van. Én a Wihát jobban szeretem csavarhúzókban, a Haupánál meg a fogóit preferálom, talán jobban kézre áll,vagy csak ezt szoktam meg. Ilyen minőségű szerszámoknál a döntés inkább szubjektív. Nézd meg egy szerszámboltban mindkettőt, vedd kézbe, próbáld ki.
2021. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt a Haupa nevet épp a héten hallottam először.

Egy drótköteleket árusító üzletben vásároltam,ahol az eladó elég látványosan egy fiókból vette ki,és rakta el a külön tokban tartott drótkötél vágó fogót.

Rákérdeztem,-azt mondta,ez a legjobb márka,és hogy 150(!!!)ezer pénz egy olyan fogó.

2021. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!