Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakóbuszban szeretnék élni,...

Lakóbuszban szeretnék élni, milyen szabályok vonatkoznak erre az életmódra? A lakóbusszal a távolabbi munkalehetőséget használnám ki, az olyat ahol fizetni kell a szállásért és így megspórolom azt!

Figyelt kérdés
Egy átlag munkahelyet vállalhatok lakóbuszban élve? Milyen papírok nem érvényesek? Sajnos nincs saját területem, a szüleimnél élek de nem szeretnék álló lakást hanem azonnal mozdíthatót így jutottam a lakóbuszra ami befér bármely parkolóba! Lehet csak lakóbuszban élni és onnan menni dolgozni vagy lennie kell egy saját telkemnek is ami állandó? Ide nem tud bedobni semmit a posta!

2021. jan. 24. 12:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem a posta lenne a legnagyobb problémád, hanem az áram, az ivóvíz és a szennyvíz.
2021. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%
Egy komoly lakóbuszban megvan az összkomfort. Postafiók nyitás,ott veszed át a postán a küldeményt
2021. jan. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

A lakóautóval szinte sehol nem állhatsz meg, a rendőrség folyamatosan zaklatni fog.

Az emberek is állandóan rád hívnák a yardot.

Éltem már autóban, tudom.

2 hét után megunnád.

2021. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Számomra ez az életmód az életcélom, semmi és senki sem gátolhat!
2021. jan. 24. 14:19
 5/23 anonim ***** válasza:
Kezdd azzal akkor, hogy utánanézel, hány helyen az országban tudsz huzamosabb ideig parkolni vele. Aztán következő lépésként tájékozódj, hol vételezhetsz vizet, hol engedheted ki a szennyvizet. Valamint, hogy mindezek mennyibe kerülnek.
2021. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
4: könnyen mondod ezt most, aztán majd amikor a realitások pofonvágnak, akkor nézel ki a fejedből...
2021. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek mások paranoiái! Téged pofán vágott mert nem voltál felkészülve!
2021. jan. 24. 16:50
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyire tudod a lehetőségeidet, mi a fenéért írtál ki kérdést a GYK-ra??? Miért kérdezted meg, hogy milyen szabályok vonatkoznak erre, ha qrvára tudod...????
2021. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nyilvános parkolóban egyhuzamban max. 24 órát parkolhatsz.
2021. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Télen hogyan fűtenéd? Kinek az elektromos hálózatára tudnál rákapcsolódni? Vagy fát gyűjtesz az erdőben, és azzal tüzelsz benne? :D
2021. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!