Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes mosogépszerelő hivnom...

Érdemes mosogépszerelő hivnom ha a gumi el van szakadva a mosogep ajtaján vagy vegyek újjat?

Figyelt kérdés
A múltkor hivtam mosógépszerelőt nem csinálta meg csak zsebretette a pénzem. Nem akarok még egyszer így járni.

2021. jan. 25. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Hát akkor ne járj így.
2021. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha a mosógéped idősebb 3-4 évnél én inkább vennék egy újat.
2021. jan. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Àltalàban ha az ember hiv egy mosógépszerelöt, (de igaz ez más szervizelesére is). Nem az várja, hogy megmondjàk neki nem érdemes megcsinálni. Mert ehhez nem kell sok iskola. De ha nem érdemes semmit se megcsinàlni ami elromlik. Akkor minek van szerelö.
2021. szept. 2. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Ha te megtudod csinálni, akkor ne hívj!

Ha nem tudod megcsinálni, de szerelőt sem akarsz, akkor csak a vásárlás marad.

Bár nem tudom milyen “gumi” szakadt el, ha az ékszíj, akkor azt lehet cserélni, emiatt nem szoktak kidobni egy egyébként jó mosógépet.

2021. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

4-es vagyok

Bocs, most látom, hogy az ajtógumi. Azt lehet cserélni, de komplett ajtót is lehet venni. Csak olcsóbb mint az egész gép cseréje!

2021. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem csinálta meg a szerelő, akkor miért fizeted ki?
2021. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!