Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet "jól" fotózni...

Hogyan lehet "jól" fotózni egy tükröt eladáshoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék "szemből" tükröt fotózni, de nem akarok benne látszódni. Hogyan tudom ezt megvalósítani?

2021. febr. 3. 22:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Akartam példa képet mutatni, de nem tudom hogy lehet ide belinkelni.
2021. febr. 3. 22:41
 2/10 anonim ***** válasza:
imgur.com
2021. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Másik tükörrel.
2021. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szinte mindegyik telefonon van időzítő,vagy hangvezérlés!

Tedd le pl.egy székre,asztalra,állítsd be,-és használd valamelyik opciót.

2021. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Allj mellé, ne pont szemben es latod a kameraban, hol nem latszodsz
2021. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Időzítővel.
2021. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam. 🙂 Ezeket a trükköket ismerem.


Van egy kép az egyik eladós facebook csoportban, de nem tudom eldönteni, hogy hogy készült. Photoshop, vagy nem?


Egy tükör van lefotózva szemből, de a képen a szoba túloldala látszódik (vagyis egy bolt bemutató terme). Kamera vagy ilyesmi nincs a képen.


Nem tudom ide hogyan lehetne belinkelni a képet, mert leírni elég nehéz amit látni rajta.


Arra lennék kiváncsi, hogy szerkesztés nélkül vajon meglehetne-e csinálni úgy a felvételt?

2021. febr. 4. 00:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha messziről, állványról, lehetőleg maximális optikai zoommal fotózod, és nem pont, de majdnem pont szemből. A távolság miatt nagyon kis eltérés "a pont szemből"-től is azt eredményezi, hogy nem vagy benne a képben, a zoom ahhoz kell hogy a tükröt fényképezd, ne az egész falat mögötte, az állvány azért mert nagyon remeg a kép ekkora zoomnál még biztos kézből is. (Bár a mai remegésgátló technika már csodákra képes, nekem azért elég remegős a kezem.)
2021. febr. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy még egy trükk, a tükör alját húzd kiljebb, te pedig guggoló állásból fotózd. Csak pont annyira, hogy ne látszódj a tükörképben.
2021. febr. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 🙂
2021. febr. 4. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!