Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van olyan szobanövény, ami...

Van olyan szobanövény, ami jól bírja a sötét fürdőszobát?

Figyelt kérdés
Picike ablakba szeretném tenni, 4-5 cserép férne ott el, és sajnos elég sötét, mert amúgyse világos, de még ilyen belátásgátló átlátszó védőfólia is van az üvegen. Van olyan, amelyik bírja ezt a sötétet az ablakban és jól érezné magát?
2021. febr. 5. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
2021. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Csiperke gomba
2021. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Művirág, vagy ne növénnyel díszíts! Tehetsz oda kis kerámiát, kagylót, kis fonott ez meg azt, de ne növényt.
2021. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
2021. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Annyi biológiát azért neked is próbáltak tanítani, hogy a gombákon kívül más növénynek fényre van szüksége az életben maradáshoz. Vannak alacsony fényigényű növények, amelyek természetes környezetükben is őserdei aljnövényzetben élnek (aspidistra, zamioculcas, páfrányok), de fürdőszobában meg lehet lenni növény nélkül is.
2021. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Gondolom neked meg kultúrát próbáltak tanítani, hogy ne flegmázz random egy jóhiszemű, érdeklődő kérdés esetén. Hát nem jártak sikerrel.

Nem barlangban van a fürdő, és közvetlen az ablakban nyilván nincs vaksötét, ezért érdeklődtem. Elnézést, hogy ez kiverte az alacsony ingerküszöbödet.

2021. febr. 5. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Te írtad, hogy sötét van, még fólia is van az ablakon. Szóval, jogos, aki azt írta, hogy ott nem él meg semmilyen növény.

A gomba az megél, de az meg nem növény, ezt általános iskola ötödikben szokták megmondani a gyerekeknek.

[link]

2021. febr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Belátásgátló fólia van, azért azon jön be fény, csak nem olyan sok, mintha egy napozott terasz lenne. Reméltem, hogy van olyan igénytelen növény, amelyiknek elég. Ha nincs, azt nyilván eltudom fogadni, a vicceskedő műnövényre se szóltam semmit, de azért azt szóvá teszem, ha valaki ilyen undorító stílusban személyeskedik, mikor én neki semmit nem ártottam.
2021. febr. 6. 08:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyósnyelv.

Karácsony kaktusz.

2021. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!