Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy sima panel konyhabútort...

Egy sima panel konyhabútort kb. mennyiért szereli be az asztalos?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 16:52
 1/2 anonim válasza:
Nekem Benyögött 310ezret. Erre begurultam, felmérettem, levágattam a lapszabászatban, magamnak összeszereltem, és így 120-ból egy padlótól plafonig érő konyhabútort kaptam. A konyha 3 oldalán végig van a szekrény.
2010. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És a 120 ezres verzió, bútoripari minőségű, minden vonal él, mintha vonalzóval lett volna húzva igaz?


Én ezzel foglalkozom.


Egy panelba anyagostul egy egyszerű, de tartós minőségű konyha anyagára kb 180 ezer. A munkadíj ha 80 ezer nettó, akkor az jó ár. Így ez 260.

És akkor az tipp-topp. Egyébként ha magad csináltad és jó, tisztellek érte. Az asztalos szakma azonban nem csak lapok összecsavarozásából áll. Sajnos sokan ezt gondolják. Az asztalos szakma nagyon bonyolult szakma és bármikor levághatod az ujjadat vagy a kezedet.

2010. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!