Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan sikerült emelni a...

Hogyan sikerült emelni a lakás páratartalmát?

Figyelt kérdés

Nálam ez kb 20-35%, ami nekem kellemes, de állítólag nem a legegészségesebb és vannak tüneteim, amiken esetleg pont ez ront.

Szobanövényeim vannak.

Az összes nyílászáró húz, még a 12 éve cseréltek is. A radiátorok zöme zárva és nagyon sokat van nyitva valami (sokszor rendesen, bukóra nem szeretem), mert erős fűtésű, déli fekvésű belső lakás.


Éjjel nincs nyitva semmi a zaj és a fény miatt, akkor mehetne akár párásító, de ki tudja, érne-e valamit.


Mik a tapasztalataitok?



2021. febr. 9. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam ér a párásító, de mindenképpen méretezni kell a m2-hez.
2021. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen párásítód van? Milyenek az egyéb adottságok? Nálad is sokat van nyitva ablak?
2021. febr. 9. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
2021. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1# vagyok, nekem ilyen van.

[link]


Nálam időszakosan kell csak, úgy 1-2 hónap max egy évben.

2021. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előbb ellenőrizd higrométerrel a páratartalmat, utána döntsd el, hogy kell-e párásítani a vonatkozó javaslatokkal összevetve.
2021. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

20-35% a páratartalom, van páramérős hőmérő, onnan tudom ezt.

Ebből meg 3 is van, mert van a régi, aminek a rádiós kültérije tönkrement, van az új és annak az egyik kültérije is bent van.

2021. febr. 9. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Mossák minden nap, és a szobában teregesd ki, ez a legegyszerűbb
2021. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A szobában szoktam teregetni, mert máshol nincs hol, de mit mossak ki minden nap? :P
2021. febr. 18. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!