Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes kivinni a...

Hogyan érdemes kivinni a cefrés hordót ami van vagy 90 kiló?

Figyelt kérdés

Kivinném 120 literes, de csak 90 literrel terhelt cefrés hordómat főzetni mert benne van finom körécske. Alhambrám van, abba beleférne ha izmos lennék és felemelném, de ez nem fog sikerülni., utánfutóra sem tudom ráemelni mert félek az oldala kilyukad. Így arra gondoltam ,hogy lószállítóval viszem ki mert arra fel tudom görgetni mert van rajta rámpa. Legszívesebben emelőhátfalas teherautót bérelnék, de lényegében csak 1 hordóról van szó és emelőfalas vizsgám nincs. :(


Nekem eddig jutott a gondolatmenetem, állva vinném ki mert nem bízok a fedelébe és a kocsiba büdös lenne ha kiborul.



2021. febr. 10. 13:03
1 2
 1/11 L.. István ***** válasza:
72%
Kukád van? Ürítsd ki, vödrözd át. Van füle, esetleg kereke is, könnyebb mozgatni. Legalább a felét.
2021. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pont azt akartam, amikor alkohollal szenvedtem, hogy kimosom, hogy tiszta legyen összes körtét meleg vízben átmostam , hogy ne kerüljön bele kosz pontosan kukába fogom beletenni. :D :D


Az nem para, hogy elfelezem, igaz? Mert most találtam egy kis 40 literes füles hordót, tehát nem lesz baj ha kettőbe veszem, igaz? Ne nevessetek városi vagyok, de van körtefám.

2021. febr. 10. 13:26
 3/11 L.. István ***** válasza:
Nyilván már rég kiforrt, nem lesz baja.
2021. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ketté választhatod. Ettől semmi baja nem lesz.
2021. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 mindentudó99 ***** válasza:
Nem lesz baja. Tedd át zárhatò kissebb edényekbe.
2021. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még forr, vagyis újra kellett indítani a forrást ( t*/köm tudja ) mondta a főzős csóka, hogy dobjak bele 2 kiló cukrot keverjem meg aztán ha végzett a forrással akkor vigyem. Most jön a hideg most minden megáll , nem tudom bevinni :( ( már kérdeztem anno a dolgokat , jól ki lettem oktatva).
2021. febr. 10. 14:15
 7/11 anonim ***** válasza:

A 200 literes hordót is tudja egy ember mozgatni.


Meg kell dönteni, és az aljának az élén kell tekerni!


Utánfutóra vagy autóba úgy a legkönnyebb betenni, hogy egy kellően vastag deszkát használsz rámpának.

Vízzel le kell önteni a deszkát, és kötéllel kell felhúzni a hordót. A kötél a hordó aljánál legyen!


Amúgy nincs egy barátod sem?

Két férfi röhögve betesz a kocsiba 90 kg-ot.

2021. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Mondtuk már akkor is hogy kinn a kapuban a hidegben nem fog kiforrni. Nem hallgattàl ránk. Más már meg is itta a körtepálinkáját a tiéd meg forr vagy épp leállt
2021. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a probléma komolyan felmerül egy felnőtt emberben? :O


[link]

2021. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
fogsz egy vastag rétegeltlemez lapot ami 5 centivel nagyobb mint a hordó alapterülete. Fúrsz 4 lyukat. Átfűzöl benne egy kötelet úgy hogy két oldaról legyen rajta jó fogás. Utána két ember lazán tudja vinni a hordót és beemelni az autóba. Megdönteni sem kell, 45 kilót egy ember meg tud emelni főleg ha jó fogása van a kötélnek. Egy keresztirányú kötéllel lehet biztosítani hogy ne tudjon megcsúszni a hordó.
2021. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!