Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Monori lakosok! Szerettek...

Monori lakosok! Szerettek Monoron lakni? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Még sosem jártam Monoron, csak néhány videót láttam róla a neten. Nem csúnya város, biztosan van ott sok szórakozási meg kultúrális lehetőség, a munkalehetőségekkel nem vagyok tisztában, de amúgy miért szerettek Monoron lakni? Vagy nem is szerettek?

Nemcsak Monor kapcsán, hanem más Pest megyei városokkal kapcsolatban is az merült fel bennem, hogy amúgy ha már Pest megye, akkor miért nem a fővárost preferáljátok, hiszen ott még több munkalehetőség, még több szórakozási lehetőség van, gyönyörű maga a város?

Vagy éppen arról van szó, hogy jó a főváros közelsége, úgysincs messze, ki tudjátok használni az előnyeit és akkor meg minek kellene beköltözni?

Aki Budapesten dolgozik és Monoron lakik, vonattal vagy kocsival jár be?



2021. febr. 28. 17:41
 1/1 Nikolett6 válasza:

Én nem szeretek itt lakni! Megbàntam, hogy ide jöttünk. Olyan, mint egy falu. Vissza vágyok a fővárosba! Óvoda, iskola=0!

Bunkó, nagyképű taj parasztok laknak itt! Biztos közelebb fogunk költözni a fővároshoz pár év múlva.

2023. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!